Metin 2 - Gra nie działa

Mam DUZY PROBLEM Z GRA METIN2 …

SCIAGNOLEM CALY PLIK ZACZELEM INSTALOWAC ZAINSTALOWALO SIE I GDY CHCE WLONCZYC WYSKAKUJE COS TAKIEGO

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu

NIE WIEM CO MAM ROBIC ??

GRE SCIAGALEM Z http://WWW.METIN2.PL

POMOCY!

Z GORY DZIEKI PISZCIE NAWET JAK MOZECIE NA GG 18062882 ( NAWET GDY NIEDOSTEPNY) LUB E-MAILA borysgtr@o2.pl

Dodane 26.12.2009 (So) 6:13

MAM KLOPOTY Z METINEM WLANCZAM GO WSZYTSKO SIE DOBRZE ROBI GDY DAJE START GRY WYSKAKUJE MI TAKI BLOND

Plik uszkodzony uruchom VRU sprawdzic, ponowne zainstalowanie aplikacji

prosze o pomoc piszcie na gg 18068228

Z GORY DZIEKI

U mnie jak się ładuje to jak dojdzie do 100% to wtedy pisze że nie może znaleźć określonej ścieżki pomocy! !!

Z góry dzięki :smiley:

erikson67

wejdz w panel sterowania,opcje folderow.zakladka widok i tam jest zaznaczone ukryj rozszezenia róznych plikow jak masz to zaznaczone to odznacz ,wejdz w folder metina ta gdzie masz go zaintalowanego,jest tam metinclient.bin i zmień .bin na .exe i ok i potem tylko klikni ten metinclien.exe i wejdzie ci bez tego torrenta metin i wszystko wpożo bedzie

i wyskakuje jakis blad i co robic a jak wlanczm przez torrent t mi caly dzien bedxie sie patchowac i nawet moze wiecej pomozcie koledze dziala i on wlancza mu sie torrent ale szykbo

a mi dlugachno sie laduje :frowning: co robic HELP

mam taki problem z metinem jak już go pobiorę ze stronki z neta próbóję go właćzyć i mi żadne błedy nie wyskakują ale tu gdzie ładują się te 2 paski w % to załaduje mi się do 16,8 % i dalej mi sie nie chce ładować za każdym razem jak próbuje włączyć to tak samo całyczas jest i wogule gra mi sie nawet nie włącza :frowning:

ej pomuszcie odpalam metina robi się patch biore Rozpoczni Gre wyskakuje torrent i ładuje sie do połowy gasnie i nic wyskkuje błąd Metin2.bin co robić plis pomóście na serwie mam 92 lvl to troche kasy plis błagam was i czekam na odp plis ludzie zlitójcie sie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Mi też nie działa… Zrobiłam wszystko tak jak tam jest napisane i jak już się zainstalowało i chciałam uruchomić Metina to mi wyskoczyło coś takiego:

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

Pomóżcie… próbowałam już wszystkiego… kilka razy na nowo ściągałam i instalowałam i w ogóle…

Co mam zrobić jeśli ściągałem z www.metin2.pl metina i mi wyskakuje System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia ścieżki lub pliku możesz nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu prosze o pomoc :frowning:

mi tez stanelo przy 96.3% ale potem poszlo poczekasz 5min i tyle :smiley: lub jak nie sciagnij od nowa albo kliknij na patch uloder

wczoraj grałem w metka wyłonczyłem kompa i poszłem do kumpla jak przyszedłem metek nie chciał odpalic i wyskakuje hak shield Start_monitoring_servic _error i unknown_error(erroecode=108) plis pomuzcie tam jest 75 i 200kk

a mi sie zainstalował ładował do kończ i nacisnełem start gry i o n włączył to okienok metin 2 ToRRent i mi pod koniec wyskoczyło Create Process failed error3:

System nie może odnalezć określonej ścieżki prosze o pomoc ^^