Metin 2 - Gra nie działa

Otóż mam kłopot z grą metin2… ściągnąłem, zainstalowałem zrobił się update i włączam gre a tu wyskakują 2 błędy:

locale/pl/locate_game.txt:line(21):tarczą.

oraz

traceback

Error: ‘module’ object has no attribute ‘error’

Proszę o pomoc

Mi to wygląda na brak lub niemożliwość wczytania jakiegoś pliku, lub jego części. Spróbuj pobrać grę z innego źródła.

Przy update wsykakuje jakiś błąd że niemożna wypakować czegoś ale dalej się updatuje po update ten blad :confused:

a skad scigales metina?

też to mam przy instalce nie mozna wypakowac wielu plików , ale sie instaluje i jak wlaczam metka to nie reaguje wogole

pobrałem z głownej strony metka

http://www.metin2.pl/

www.metin2.pl

mi się włącza a nagle wyskakują znaki zapytania. co zrobić. POMOCY

W katalogu metina jest PatchUpdater włącz go i zaaktualizuj Metina…Miałem identyczny problem i po aktualizacji śmiga…Tylko jest jeszcze jeden problem:Czasami jest 100% zużycia procesora :confused:

Pobierz ponownie.

Z rok temu jak grywałem w takie gierki jeszcze to tak miałem.

ludzie…

sorx za reklamę, ale na oficjalnym forum metina (board.metin2.pl) jest pełno takich tematów, wystarczy poszukać…

metin2 odpalam i wyskakuje error -patch program already started i plis pomużcie mi albo dajcie jakąs łatke

Poprosze o ss z tym errorem.

metin2 odpalam i wyskakuje error -patch program already started i plis pomużcie mi

metin2 niechce działac wyskakuje metin2 torrent staje przy 99 6% i dalej nie pujdzie hoc mam dobrego interneta

Proszę o pomoc.Grałem w metina i mnie wywaliło z serwera to chciałem się ponownie zalogować i mi nie chciało wejść na konto to wyłączyłem grę i chciałem ponownie ją właczyć i od tej pory metin2 nie chce mi się włączyć.Włączam go normalnie klikam ,Rozpocznij grę, i nic.Wogóle mi nie chce chodzić.

PLIS POMÓŻCIE

Co robić??? :frowning:

wczoraj grałem w metina i o 20 wyłaczyłem kompa. Dzisiaj włączam go a mi metin nie chodzi i pisze ERROR:patchserverlist transwer failed i szukałem po goglach necie WSZEDZIE i nic prosze o pomoc :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

to znow mi normalnie odpala torent tez wyskakuje ale pisze ze metin2,bin przestal dzialac i co mam zrobic ludziska pomuzcie PLISS :slight_smile:

też kiedyś miałem tak z metem ale i tak miałem robić formata i format pomógł :slight_smile:

wejdz w panel sterowania,opcje folderow.zakladka widok i tam jest zaznaczone ukryj rozszezenia róznych plikow jak masz to zaznaczone to odznacz ,wejdz w folder metina ta gdzie masz go zaintalowanego,jest tam metinclient.bin i zmień .bin na .exe i ok i potem tylko klikni ten metinclien.exe i wejdzie ci bez tego torrenta metin i wszystko wpożo bedzie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :o :o :o :o :o :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

mam problem z włączeniem gry metin2 gdy uruchamiam grę wyskakuje auto patch wszystko pieknie laduje sie przy wczytywaniu pliku metin2.bin.lz zatrzymuje sie na 16,8% lub 80,6% i dalej nie idzie

prosze pomozcie :slight_smile:

mam problem. Włączam gre laduje sie i nagle wyskakuje okienko z informacja Program metin2.bin przestał działać. Powiedzcie co zrobic mam zeby zadzialal.

Z gory dzieki