Metin 2 Laneris Tnie się

Witam. Kupiłem ostatnio używany komputer. Jego Parametry: Procesor AMD Phenom 8450 Triple-Core Processor 2.10GHz 4gb ramu po 2Gb na kość. Karta Graficzna Nvidia Geforce 9500GT 1Gb Windows 7 Home Premium SP1 64Bit. Problem jest taki że jak uruchomię patcher w metinie 2 i go zacznę przesuwać po ekranie to są strasne lagi. jak wyłączę patchera wszystko jest ok W grze też mam lagi. Użycia procesora osiąga max 37%. Temperatura każdego rdzenia to max 18 stopni. W czym tkwi Problem? Bardzo Proszę o pomoc. Z góry dzięki

Problem tkwi w tym, że podałeś za mało informacji. Sterowniki zainstalowane? Jeżeli tak, to w jakich wersjach? Przeinstalowywałeś system, czy masz z pozostałościami po poprzednim właścicielu?

Sterowniki najnowsze wszystkie zainstalowane. wczoraj przeinstalowywałem system formatując Partycję C. Mam własne 2 dyski, jeden 500gb drugi 400gb. windows jest zainstalowany na dysku 500gb

Dyski IDE czy SATA? Jeżeli IDE to jak upięte do kontrolera?

Mam 2 dyski SATA. nie mam napędu w komputerze. nie wiem jak włożony jest ten ‘‘plastik’’ do tych pinów bo nigdy nie mogłem tego ogarnąć. jak dacie mi instrukcję jak to sprawdzić to chętnie napiszę.

Olej co pisałem - SATA to inna bajka, każdy dysk masz na osobnym “kablu”.

a jak wyłączyć swap?

https://www.google.pl/search?q=windows+jak+wy%C5%82%C4%85czy%C4%87+swap&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=1G_8VeK5I8v4Uu7RpRg

wyłączyłem swap (pamięć wirtualną) ale to nic nie pomogło. nadal są lagi.

Pomoże ktoś? wyłączyłem swap ale to nie pomogło :frowning: