Metin2 nie działa

Mam problem z Metin2 gra normalnie się instaluje ale po zainstalowaniu nie da się odtworzyć gry i pisze tak “System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,aby uzyskać dostęp do elementu.” Mam komputer Vista proszę o pomoc.

:smiley:

kapin997 , skorzystaj z opcji EDYTUJ i popraw pisownię swojego posta.

W przeciwnym wypadku temat leci do kosza.

Prawoklik na katalogu z grą-właściwości-zabezpieczenia-edytuj i potem dla użytkownik(twoja nazwa) zaptaszkuj(zezwól) pełna kontrola,modyfikacja.

Nie no kwalimir jesteś wielkie dzięki ci bardzo :slight_smile:

długo szukałem rozwiązania i dzięki tobie już nie muszę :slight_smile:

Jeszcze raz wielkie dzięki ;>

Temat do zamknięcia !

Dziękuję za Pomoc, lecz jak wchodzę odpalam metina i pisze takie cos : could not execute metin2.bin 740

Zrób to w ten sposób: wejdź: C\Program Files \Metin2_PL po kolei w każdy folder wchodząc one się odblokowują, potem aplikacje metin 2 robisz prawoklikiem wytnij i wklejasz ją obojętnie do jakiegoś folderu które odblokowałeś przedtem np: miles czy lib ale nie zostawiasz jej tam tylko po wklejeniu znowu robisz wytnij i wklejasz w miejsce gdzie była na początku, klikasz teraz na nią i uruchamiasz jako administrator i gra działa bez problemu. Pozdrawiam

@scer

Przede wszystkim kontynuuj w wątku który sam założyłeś bo tak to się myli i nie wiadomo o co chodzi i zwracaj uwagę na to o co cię proszą moderatorzy.