Metro 2033 - brak możliwości grania przez znany problem "Out of Range" - zapoznałem się z tematami na różnych forach na ten temat

(Piotrek2007pl) #1

Witam, mam problem z grą Metro 2033. Otóż moim problemem jest to (chodzi mi o Out of Range), że nie pomagają takie rzeczy, jak zmiana w pliku user.cfg linijki r_fullscreen "on" na "off", a następnie w trybie okienkowym ustawianie swoich własnych ustawień, zmienianie na różne rodzaje DirectX (9/10/11). Więcej pomysłów nie mam. Dodatkowo siędzę teraz na monitorze iiyama ProLite E1900S (ekran laptopa uległ awarii), wcześniej grałem już w metro na moim laptopie (sygnatura) i nie było problemów, aczkolwiek aktualnie mam podpięty wspomniany monitor z wyjaśnionych przyczyn. 

Z góry dzięki każdemu za rady i pomoc, pozdrawiam lali110 :slight_smile:

lali110, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Poza tym, napisałeś że te zabiegi Ci nie pomagają, ale nie napisałeś w czym chciałbyś żeby pomogły, bo nie napisałeś z czym masz problem.

(Piotrek2007pl) #3

Otóż chodzi o problem Out of Range - dopisałem  :slight_smile: