Mhm... co kupic dziewczynie na 18-tke ? :|

Na 18-nastke kupuje się prezent który będzie do czegoś przydatny :slight_smile:

Stringi - mogą być uzna to za żart.

Perfumy najlepiej z górnej półki :smiley:

Wycieczka, ładny portwel np., Sweterek, torebke :slight_smile:

Coś fajnego a zarazem potrzebnego :slight_smile:

Ważne żeby się cieszyła :slight_smile: :slight_smile:

Najlepszego w Nowym Roku :!:

najlepiej jak bys sie ograniczyl do bizuterii !!

To od kogo ma być ten prezent ??

Od Ciebie, czy od Twoich rodziców ??

Fiesta nie pajacuj…

Jeśli karol54 nie pracuje (a tak można sądzić po tym co napisał) to wiadomo że kasę musi dostać od rodziców… :?

łoooo bielizna jest colll, może jakies stringi???

Ale kosztowne. Sam sie przekonałem:wink: Jesli chcesz cos duzego to kup słonia(żart) :stuck_out_tongue:

możesz tesz zapytać jakiejś jej koleżanki

Bielizna zdecydowanie odpada (na to jeszcze za wcześnie). Z reguły jest tak, że jak facet kupuje kobiecie bieliznę, to szybko chce ją w tej bieliźnie zobaczyć. No ja wiem, że ty chcesz :P, ale ona mogłaby to źle odebrać na tym etapie znajomości. Tym bardziej, że kobiety też się chętnie pokazują swoim facetom w takiej bieliźnie. To bardzo osobisty prezent, dozwolony po dłuższej znajomości.

Na twoim miejscu wybrałbym (z racji tego, że to 18-ka, a więc okazja taka trochę bardziej szczególna, niż zwykłe imieniny czy urodziny):

  1. Biżuteria (łańcuszek, kolczyki, bransoletka) - tylko musisz podpatrzeć, czy ona wogóle nosi coś takiego, bo nie wszystkie to lubią. Raczej powinno to być coś delikatnego (nie jakiś wielki łańcuch :slight_smile: ) i raczej nie łańcuszek na kostkę.

  2. Perfumy - z reguły kobiety lubią takie rzeczy. Jak ci napisała Wo, zapachami się nie przejmuj, każdy się i tak spodoba :-). Ale tutaj też mam uwagi:

a) raczej nie powinna to być taniocha. Oczywiście nie musi to być też coś z najwyższej półki, ale w granicach 50-100 zł. znajdziesz już naprawdę porządne rzeczy.

b) nie kupuj zestawów (perfumy + dezodorant). Wiem, że to praktyczne, ale lepiej zamiast tego kupić same perfumy, tylko trochę droższe.

c) w żadnym wypadku nie kupuj samego dezodorantu.

d) jeśli nie znasz jej gustu co do zapachu, to najlepiej wybierz coś delikatniejszego. Takie zapachy zawsze przypadną jej do gustu, a zapachy ciężkie nie przez wszystkie panie są tolerowane. W tej kwestii (różnica w ciężkości zapachu) najlepiej zdaj się na sprzedawczynię.

Ja bym kupil jakis taki zestaw(żel pod prysznic perfum i cos tam jeszcze)(kobieta lubi o siebiee dbac :slight_smile: ) pelno jest takich teraz w sklepach a do tego jeszcze dają jakis etuje do tego :stuck_out_tongue: Do tego dozucilbym bym moze jakąś figurke w kwacirani jest ich pelno. Koszt ok 70-80 PLN zalezy czy ten zetaw bedzie np adidasa czo bonda :twisted: :twisted:

ja jestem za dobrym albumem muzycznym. najepiej coś z oldies :wink:

A jak dziewczyna nie ma żadnego odtwarzacza :smiley: :smiley:

to ja zabrac na koncert

Ostatnio mój kolega(ie wiem czy twojej koleżance ten prezent się spodoba) dostał taką butelke w postaci karabinu(nalana w nim była vodkaPOLSKA :lol: )Kosz około 80zł.

Nie wiadomo czy jej sie spodoba zapach.

:wink:

A ja proponuje jakaś naszyjnik,branzoletke :wink:

Nie wiadomo czy się spodoba wzór :wink: :wink:

albo ja na WYCIECZKE zabrac :wink:

Polecam Katowice. Miasto przecudnej urody :wink:

na osiemnastke stary romantyczna kolacyjka jakas fajna knajpka smaczne jedzonko sliczne kwiaty oczywiscie :wink: a potem romantyczny spacer iii … kazda kobieta jest chociaz troszke romantyczna (nie spotkalem sie jeszcze z taka ktora by nie byla) :slight_smile:

prezencik tez jaki fajny oczywiscie :0

Buhehehehehe.Miasto zatłoczone fabrykami i śmierdzące spalinami :lol: