Mhm... co kupic dziewczynie na 18-tke ? :|

Witam , mógłby mi ktos podpowiedziec co kupic dziewczynie na 18-tke, * w sumie to nie jest jeszcze moja dziewczyna ,ale nie długo chyba będzie ;-)). 18-tke ma dokładnie za 24 dni !!

Z góry dzięki.

Zależy… JEst tyle opcji…

Jak chcesz żeby byłą twoją dziewczyną to pozostaje ci:

-Bielizna - Stringi itp. :twisted: :lol:

Odpada. Moze cie uznac za jakiegos maniaka seksu:wink: Mysle ze fajnym prezentem moze byc bizuteria. np.łancuszek na ręke :wink:

Hehe, ja nie wiem czy ona nosi tego typu bieliznę:P i czy lubi.

każda laska lubi, pozatym kazda laska chce sie podobac :smiley:

zawsze mozna jej kupic wielkie spadachrony (majtki jak dla strej babci) i sie na nich podpisac :lol:

a tak serio mowiac to perfumy, bielizna, biżuteria :slight_smile:

Perfum - nie polecam, dziewczyny mają naprawde odmienne gusta.

Łancuszki - To zależy od dziewczyny, looknij co nosi na sobie i kup jej w tym stylu

Bielizna - każda dizewczyna za tym szaleje, ale jak jeszcze z nia nie chodzisz to odradzam :slight_smile:

Pozatym można jeszcze kupić zegarek na ręke (byle nie elektroniczny :D)

kup jej masażer :PPP

a najlepiej na początek kwiaty i swój numer telefonu :smiley:

Po co kupować bieliznę ?? :shock:

Najlepiej jak wcale nie nosi :wink:

Mysle ze ten prezed bedzie najlepszy :lol:

Alkohol i biżuteria :wink:

A ja myślę,że jeżeli kobitka jest na poziomie to prezent w postaci płyty muzycznej czy też dobrej książki będzie też dobry.A w razie czego można jej powiedzieć,że uzgodniliśmy ze sprzedawcą,że będzie można wymienić prezent na inny tytuł!

A te pomysły o stringach to…głodnemu chleb na myśli! :stuck_out_tongue:

To ja może zaproponuje prezencik z innej beczki.

Mój znajomy dał dziewczynie na 18-tke prezencik…jakby to powiedzieć…NIE MATERIALNY :lol: Ci co powinni,wiedzą o co biega. Podobno bardzo się jej podobało :x

a co z bocianem :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

a`propos kup jej komputer!! 8)

Tak komputer !!

po pierwsze to nie pasuje kupować takich prezentów! !!

chyba, że to przyjaciółka od lat albo żona!! koleżance to bym się nie odważył !!

liczy się chyba pamięć i gest… rób jak chcesz!! kup ładny bukiet i zaproś na kolację (wyluzowaną) np. pizza etc.

tak wogóle to ile chcesz na to przeznaczyć kasiory :roll:

W Sumie to nawet nie wiem ile, starsza mi da :slight_smile:

a może pierścionek?

Dobrze Ci radzę - zresztą jak wcześniej niektórzy koledzy - na tym etapie znajomości nie kupuj bielizny…! :slight_smile:

Bielizna jest bardzo miłym prezentem, ale na wszystko musi być odpowiedni moment!

Będzie na to czas, gdy już będziecie razem - a wtedy możesz to jej wręczyć nawet bez okazji, a i z rozmiarem nie będziesz miał problemu.

Nie wiem, jaką kwotą dysponujesz (nie chodzi o to, byś nam tu mówił), ale myślę - że najodpowiedniejsza będzie biżuteria i to tak, jak e320cdi Ci już powiedział - przyobserwuj, co nosi i w czym się lubuje!

To mogą być kolczyki, łańcuszek, bransoletka - byle nie pierścionek!

Dlaczego bizuteria, a nie np. płyta?

Bo płyta jest dość prozaicznym prezentem, który się daje każdemu - a biżuteria - ma pewien posmak wyjątkowości i daje się ją osobom szczególnym.

A o to Ci przecież chodzi… 8)

Równie dobrze mogą to być perfumy - to też jest swego rodzaju bardzo zmysłowy prezent dla kobiety.

Zapachami się nie przejmuj - babki w sklepie Ci doradzą, co też dziewczyny najchętniej sobie kupują, lub też panowie - dla nich, a bądź pewien - że z pewnością Twoja dziewczyna będzie tych perfum potem używała. :slight_smile: