Mhm... co kupic dziewczynie na 18-tke ? :|

(Karol54) #1

Witam , mógłby mi ktos podpowiedziec co kupic dziewczynie na 18-tke, * w sumie to nie jest jeszcze moja dziewczyna ,ale nie długo chyba będzie :wink:). 18-tke ma dokładnie za 24 dni !!

Z góry dzięki.

(Lewy) #2

Zależy................. JEst tyle opcji...

Jak chcesz żeby byłą twoją dziewczyną to pozostaje ci:

-Bielizna - Stringi itp. :twisted: :lol:

(Chees) #3

Odpada. Moze cie uznac za jakiegos maniaka seksu:wink: Mysle ze fajnym prezentem moze byc bizuteria. np.łancuszek na ręke :wink:

(Karol54) #4

Hehe, ja nie wiem czy ona nosi tego typu bieliznę:stuck_out_tongue: i czy lubi.

(:: MARIO ::) #5

każda laska lubi, pozatym kazda laska chce sie podobac :smiley:

zawsze mozna jej kupic wielkie spadachrony (majtki jak dla strej babci) i sie na nich podpisac :lol:

a tak serio mowiac to perfumy, bielizna, biżuteria :slight_smile:

(Lewy) #6

Perfum - nie polecam, dziewczyny mają naprawde odmienne gusta.

Łancuszki - To zależy od dziewczyny, looknij co nosi na sobie i kup jej w tym stylu

Bielizna - każda dizewczyna za tym szaleje, ale jak jeszcze z nia nie chodzisz to odradzam :slight_smile:

Pozatym można jeszcze kupić zegarek na ręke (byle nie elektroniczny :D)

(Figc) #7

kup jej masażer :PPP

a najlepiej na początek kwiaty i swój numer telefonu :smiley:

(3dm Racek) #8

Po co kupować bieliznę ?? :shock:

Najlepiej jak wcale nie nosi :wink:

(Romek1990) #9

Mysle ze ten prezed bedzie najlepszy :lol:

(Jablek 88) #10

Alkohol i biżuteria :wink:

(system) #11

A ja myślę,że jeżeli kobitka jest na poziomie to prezent w postaci płyty muzycznej czy też dobrej książki będzie też dobry.A w razie czego można jej powiedzieć,że uzgodniliśmy ze sprzedawcą,że będzie można wymienić prezent na inny tytuł!

A te pomysły o stringach to........głodnemu chleb na myśli! :stuck_out_tongue:

(Damian) #12

To ja może zaproponuje prezencik z innej beczki.

Mój znajomy dał dziewczynie na 18-tke prezencik...jakby to powiedzieć...NIE MATERIALNY :lol: Ci co powinni,wiedzą o co biega. Podobno bardzo się jej podobało :x

(Figc) #13

a co z bocianem :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

a`propos kup jej komputer!! 8)

(Karol54) #14

Tak komputer !!

(Figc) #15

po pierwsze to nie pasuje kupować takich prezentów! !!

chyba, że to przyjaciółka od lat albo żona!! koleżance to bym się nie odważył !!

(Karol54) #16

(Figc) #17

liczy się chyba pamięć i gest... rób jak chcesz!! kup ładny bukiet i zaproś na kolację (wyluzowaną) np. pizza etc.

tak wogóle to ile chcesz na to przeznaczyć kasiory :roll:

(Karol54) #18

W Sumie to nawet nie wiem ile, starsza mi da :slight_smile:

(Lewy) #19

a może pierścionek?

(Marsmo) #20

Dobrze Ci radzę - zresztą jak wcześniej niektórzy koledzy - na tym etapie znajomości nie kupuj bielizny...! :slight_smile:

Bielizna jest bardzo miłym prezentem, ale na wszystko musi być odpowiedni moment!

Będzie na to czas, gdy już będziecie razem - a wtedy możesz to jej wręczyć nawet bez okazji, a i z rozmiarem nie będziesz miał problemu.

Nie wiem, jaką kwotą dysponujesz (nie chodzi o to, byś nam tu mówił), ale myślę - że najodpowiedniejsza będzie biżuteria i to tak, jak e320cdi Ci już powiedział - przyobserwuj, co nosi i w czym się lubuje!

To mogą być kolczyki, łańcuszek, bransoletka - byle nie pierścionek!

Dlaczego bizuteria, a nie np. płyta?

Bo płyta jest dość prozaicznym prezentem, który się daje każdemu - a biżuteria - ma pewien posmak wyjątkowości i daje się ją osobom szczególnym.

A o to Ci przecież chodzi... 8)

Równie dobrze mogą to być perfumy - to też jest swego rodzaju bardzo zmysłowy prezent dla kobiety.

Zapachami się nie przejmuj - babki w sklepie Ci doradzą, co też dziewczyny najchętniej sobie kupują, lub też panowie - dla nich, a bądź pewien - że z pewnością Twoja dziewczyna będzie tych perfum potem używała. :slight_smile: