Microsofr Office 2007 i zmiana ikony?

Witam. Na początku alert, nie wiem czy dobra kategoria do tego tematu :slight_smile:

A teraz do rzeczy:

Chciałbym zmienić ikonkę WORD (jako dokumentu, nie aplikacji !) w Windows Vista, jednak ni diabła nie mogę znaleźć takiej opcji. Jest ktoś w stanie mnie nakierować, gdzie należy co ustawić ? Bo nie mam kompletnie żadnego pojęcia, a zabawy w rejestrze wolałbym zostawić komuś, kto się na tym zna (widziałem gdzieś poradę do zmiany ikon właśnie poprzez rejestr - wynik ? wszystkie ikony, które teoretycznie miały być zmienione, miały tą standardową ikonkę, tak jakby bez ikony)

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Nie możesz znaleźć opcji, bo - niestety, nigdzie jej nie ma. Opcja zmiany ikony dla danego typu pliku przy pomocy jakiegoś klikalnego interfejsu została z Visty usunięta. Więc - albo ściągniesz jakiś program do tego - np Stardock IconPackager albo Microangelo (oba świetne i o dobrej renomie ale płatne), albo zrobisz to ręcznie w rejestrze :slight_smile:

P.S. Pamiętaj, że w Viście nie można już używać plików *.icl jako bibliotek ikon. Jeśli chcesz korzystać z ikon “spakowanych” do jednego pliku musisz mieć dll-ki, i to koniecznie 32-bitowe.

Właśnie w tym problem, że te programy też sobie smętnie radzą z tą zmianą ;/

no nic, przebiedzę się na innej, bo jakoś udało mi się zmienić ^^