Microsoft AntiSpyware

Witam.

Nawiązując do artykułu “Claria niegroźna dla Microsoft AntiSpyware?” na stronie vortalu dobreprogramy mam pytanie.

Czy warto instalować ten program?

Czy może pozostać przy programach jakie mam już zainstalowane czyli Ad-Aware oraz Spybot-S&D?

Liczę na waszą fachową opinię.

Warto zainstalować ten program jako dodatek do tych, które zostały przez Ciebie wymienione. MS Antispyware ma ochronę rezydentną. :smiley:

Nie powinno - nie będzie też żadnych konfliktów z tymi programami.

Dokładnie warto zainstalowac ten program chociażby ze wzgledu na ochrone rezydentną , jest bardzo dobry, sam używam tego i ad aware ale profesional , oba pracują z ochroną rezydentną i jest ok

microsoft antyspyware nie przestał wykrywać adware’u firmy claria. wystarczy przełączyć po skanie ignore ne remove i po kłopocie.

Warto, te progra które masz nie mają ochrony rezydentalnej a Ms AntiSpyware ma chroni Cię na okrągło. Bardzo dokładne skanuje kompa i wychwytuje praktycznie wszystko, zadko ma pomyłki bądź coś przoczy :smiley:

jednak zdecydowanie lepszy jest PestPatrol wersja 4 Free - nawet jest

ETD_Security, Webroot.Spy.Sweeper

macie w czym wybierac - wszystkie maja ochrone w tle

Jest jednym z najlepszych programów tego typu.

Zdecydowanie polecam zainstalowanie MS Antispyware bardzo dobry program, wspolpracuje on umnie z Pest Patrol i wszytsko gra jak nalezy :wink:

Zupelnie sie zgadzam z przedmowcami. Program jest naprawde dobry. Nie “zjada” wielu zasobow i jest stabilny.

To zdecydowanie jeden z naprawde niewielu programow Microsoftu, ktory naprawde dziala :slight_smile:

jest darmowy pest patrol? daj link

Ze znacznej większości waszych wypowiedzi 6 do 1 wynika, że oprócz programów, które mam już zainstalowane to jak zainstaluję MS-Antispyware będzie to jeszcze lepsza ochrona.

Biorę się zatem do instalowania.

Dzięki wszystkim za odpowiedz.

Pozdro.

Pest Patrol jest platny ale jest wersja testowa

Zdecydowanie polecam MS Antuispayware. Zarowno Ad aware jak i Spybot nie wykrywają wielu rzeczy. Tymczasem produkt MS wykrywa naprawde wszystko. Jestem bardzo zadowolony z tego progsu. Cieszy fakt, ze wreszcie jest produkt MS który działa skutecznie.

Uważam, że Microsoft AntiSpyware to jeden z najlepszych programów do usuwania spyware. Mam m.in. Ad-aware, Spybota, CWShreddera i jest on dobrym uzupełnieniem tych programów. Czasami zdarza się, że np. Ad-aware czzegoś nie wykryje, a MS AntiSpyware - tak. Gorąco polecam ten program.