Microsoft Copilot w Edge'u działa w wersji GPT-4? No i gdzie "Centrum Akcji"?

Witam!
Jak w temacie: czy Copilot w Edge’u (tam po prawej, w tym pasku bocznym) działa w wersji GPT-4? Jeśli można to włączyć, to jak? Kolejne pytanko: czy to cale GPT-4 w Copilocie jest za free cały czas, czy to trial, jak w ChatGPT? Słyszałem, że to za Free jest w Copilocie. Jeśli tak, to bomba :smiley:

W aplikacji na Androida jest przełącznik włączający GPT-4.

Kolejna i ostatnia rzecz: gdzie jest ikonka „Centrum Akcji” na pasku? Ja jej już nie mam. Może ją wyłączyłem…

Z góry dzięki. :slight_smile: Daję SS z Edge’a dla Win11.

Z drugiej strony tam jest opcja włączenia gpt4

Mówi się, że Bing Chat / Copilot są oparte na wersji 4, ale rozwijają się niezależnie, w swoim kierunku. Bing AI i Microsft Copilot czyli ChatGPT 4 za darmo. Poradnik - Sztuczna Inteligencja Blog

Wg mnie Bing Chat / Copilot korzysta z mocy GPT4 ale nie oferuje wszystkich funkcjonalności tego co mamy na OpenAI w płatnej wersji 4 (jak np analiza zdjęć).

Także faktycznie nie można jednoznacznie powiedzieć. Po prostu Bing Chat / Copilot rozwijają się w pewnym stopniu niezależnie i nie są tym czym GPT4 na OpenAI ale również daleko im do GPT3. Myślę, że można powiedzieć, że wywodzą się z jakiejś podwersji GPT4 a kolejne unowocześnienia w GPT4 są systematycznie wprowadzane. Pewne funkcjonalności nie są wcale wprowadzoane lub w ograniczonym zakresie.

Czyli tu jest, tam nie ma przełącznika.

Microsoft ją usunął u każdego

Oj, dzięki.

ale wkrótce powinni ją przywrócić w ulepszonej wersji jeszcze w tym roku