Microsoft Driver Utility - opinie uzytkowanie, czy warto brać licencję

(Masaj) #1

Microsoft Driver Utility interesuje mnie jak program sprawdza sie w użytkowaniu na Windows 7 -jakklasyfikuje i wybiera oraz instaluje sterowniki (pobierane z bazy danych programu czy od producentow sterowników), czy występują prblemy podczas instalacji, jak wygląda sytuacja po restarcie PC i pełnym uruchomieniu Windowsa czy w pierwszych chwilach pracy występują jakiekolwiek okna błędów sterowników, urządzeń?.

Jak komputer zachowuje się po zaktualizowaniu sterowników tym programemw dłuższym okresie czasu: tydzień , m-c?

jak wygląda sprawa dostępności, aktualizacji sterowników dla wszystkich urządzeń- chodzi mi o to czy wszystkie urządzenia w PC  są uwzględniane w aktualizacji czy pomija niektóre?.

Program wygląda tak i bardzo przypomina mi inny znany i popularny soft, ale za nic nie mogę przypomnieć sobie jego nazwy, nie wiem czy opłaca się brać licencję na to za 47$ (*** dużo) jeśli są może lepsze na rynku?

Przechwytywanie.jpg

(Veers) #2

Masaj - daj sobie na luz z takimi programami. Wystarczy raz nz jakiś czas zajrzeć na stronę producenta sprzętu i pobrać jeśli pojawi się coś nowego. Jeśli już chcesz z automatu sprawdzić czy jest coś nowego - to użyj jakiegoś softu darmowego - ale tylko do SPRAWDZENIA. Aktualizacje zawsze rób ręcznie. Unikniesz w ten sposób różnych nerwowych sytuacji.

(Masaj) #3

Taak , ale ww. program ma ta zalete, ze wynajduje stery do doslownie wszystkiego co jest na komputerze i do niego podlaczone np. android cdc driver i android usb device,  urzadzenia kompozytowe,

stacje dyskow cd room, urzadzenia przenosne, a to ciezko znalezc w necie wiec mam problem jaka decyzje podjac w zwiazku z tym programem.

(foreste) #4

Tu masz darmowy program http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers,Program,Windows,25819.html :slight_smile:

(system) #5

Programów do wyszukiwania sterowników jest pełno a czy program SlimDrivers jest taki dobry.U mnie nie potrafił znaleźć sterowników do karty graficznej i muzycznej, mimo że na stronie producenta jak w sieci od dawna były.