Microsoft Office 2003, a pakiet zgodności z 2007

Mam Microsoft Office 2003 i chciałem zainstalować do niego: (Pakiet zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Word, Excel i PowerPoint 2007).

I pojawia się problem, wchodzę na stronę pobierania: Link

I tam pisze:

Ja Mam XP Home Edition Service Pack 2, więc pomyślałem że może są dwie wersje dla różnych wersji systemów. Ale nie mogę znaleźć innej wersji.

Co jest grane niedawno kupiłem 2003, a zaraz będę musiał kupić: Microsoft Office 2007 =D> Nic tylko usiąść i płakać ](*,)

minimalnie xp sp1 a jak masz 2 to też zainstalujesz

bambo-5

Pisze wyraźnie: Obsługiwane systemy operacyjne.

Jak jesteś taki pewny to podaj Mi link gdzie tak pisze, tylko podaj wiarygodne źródło najlepiej z witryny Microsoftu.

Instalowałem różne dodatki i nigdy takich jaj nie było.

zasdniczo jak coś jest pod XP sp1 to tym bardziej powinno być obsługiwane przez sp2

Wyjaśnienie łopato-logiczne :

:arrow: Wyobraź sobie , że Service Pack 1 to 50 łatek i poprawek od MS , a

Service Pack 2 to to samo , z tym , że dodano tutaj kolejne nowe poprawki więc nic nie powinno się skomplikować po instalacji .

pakeroso

Zasadniczo niby tak, ale:

http://support.microsoft.com/kb/886264/pl

Wolał Bym mieć pewność. :stuck_out_tongue:

Ale spójrz na to że program Office Compatibility Pack jest programem wydanym przez Microsoft.

Pokaż mi jakikolwiek program wydany przez Microsoft po wejściu sp2 który byłby wydany wyłącznie do sp1.

Przecież to bez sensu.

pakeroso

Jakoś nie przemawiają do Mnie Twoje argumenty.

Trochę już poznałem Microsoft i wiem, że wszystko jest możliwe np. poprawki do poprawek.

A na poprawkę do USB 2.0 czekam już rok. Obiecują że ma być wydana w Service Pack 3, którego może wcale nie będzie.

No oczywiście mogę mieć wcześniej w ramach płatnej pomocy technicznej za jedyne: 115,00 PLN + 22% VAT. :zly:

A ja Ci powiem tak.

Mam to narzędzie zainstalowane na moim XP SP2 i chodzi bez zarzutu.

BTW

Czekaj czekaj…

To narzędzie które chcesz zainstalować ma Ci tylko umożliwić otwieranie na pakiecie 2003 dokumentów stworzonych w Office 2007.

Co ma więc piernik do wiatraka.

Nawet jeśli w szkole mają 2007 to on otwiera wszystkie wcześniejsze formaty.

Jeśli natomiast mają 2003 lub niższy, to przeciez Ty tworzone pliki nadal będziesz zapisywał w starszych formatach. :stuck_out_tongue:

SP2 zawiera w sobie SP1

Frog napisał:

Microsoft napisał:

Można na Tobie polegać :stuck_out_tongue:

Kiepsko Ci idzie czepianie się.

Widzisz różnicę między można a trzeba?

Dobrej nocy życze.

Chcesz to instaluj. Nie chcesz nie instaluj.

Wszystko zostało chyba już powiedziane - nic nowego raczej się nie dowiesz.

Napisałem o tym paradoksie w komentażu na stronach Centrum rozwiązań TechNet.

Może ktoś przeczyta? 8)

jakim paradoksie nie nasza wina że do ciebie nasze słowa nie dochodzą przecież wyrażnie ci piszemy że sp2 ma w sobie sp1 i wszystko gra.ale co my sie bedziemy martwić chcesz instaluj nie to nie instaluj wyłóż kase na office 2007 i szalej.