Microsoft Office 2007 - Błąd 1935

Witam, otóż przy próbie instalacji Microsoft Office 2007 wyskakuje mi taki błąd:

0a2521f20c6c1.png

Próbowałem stosować się do pomocy z strony głównej Microsoftu jednak to nic nie dało.

Pierwsza instalacja ? System ?

Wejdź w podgląd zdarzeń. Znajdziesz tam czerwony znaczek tego właśnie błędu. Z PPM wybierz właściwości. Prawdopodobnie będzie pisało, że przy kluczu brak wartości, lub jest uszkodzona. Tam będzie nazwa klucza. Otworzysz regedit.exe i znajdziesz ten wymieniony klucz. Cały zaznaczysz i usuniesz. Tylko się nie pomyl. Po restarcie komputera możesz już instalować office 2007.

Jaki czerwony znaczek??? Ja tam żadnych znaczków nie widzę!

To jest błąd instalatora msi i musi być w zdarzeniach systemowych. Rozwiń Windows logs, potem Aplications and services logs. Żeby było latwiej przewinąć wszystkie błędy, to pobierz mały programik myeventviewer http://www.nirsoft.net/utils/my_event_viewer.html

Na dole jest program i spolszczenie. Zawartość spolszczenia wklejasz do folderu programu. Zipy usuwasz i folder spolszczenie. Uruchamiasz jako administrator z pliku exe. Programu jest niecałe 100KB, więc może być wszędzie, gdzie masz wolne miejsce.

Tam przewijasz i znajdujesz czerwone błędy. Dolny panel wyświetla szczegóły błędu. Kopiujesz na mysz i wklejasz do posta.