Microsoft Office 2007 Enterprise [PL]


(system) #1

Witam serdecznie,

od wczoraj mam problem z Microsoft Office 2007 Enterprise [PL], konkretnie z aplikacją Word: przy zamykaniu programu pojawia się komunikat "o przesłaniu raportu o błędach" i nie potrafię znaleźć rozwiązania jak tą opcję wyłączyć. W rzeczywistości nic się nie dzieje, tekst zapisany zostaje poprawnie i po kliknięciu -anuluj- otwiera mi się nowe okno a aplikacją Word z pustą kartą, natomiast oryginalny tekst pozostaje. Czy mógłby mi ktoś poradzić jak to wyłączyć, ponieważ mnie to trochę irytuje :smiley: ! Z góry dziękuję za fatygę!

Ryszard


(Kolmar) #2

Jaki pakiet zabezpieczający masz zainstalowany na kompie (antywirus) ?? Jaki system operacyjny posiadasz ??

Można jedynie wyłączyć raportowanie błędów. Wtedy komunikat nie będzie się pojawiał chyba, że dojdzie do krytycznego błędu.


(Longhorn2009) #3

Nawet i pojawianie się komunikatu o błędzie krytycznym da się wyłączyć... [Panel sterowania | System | zakładka Zaawansowane | W obszarze uruchamianie i odzyskiwanie przycisk Raportowanie błędów].


(system) #4

Posiadam Windows XP z SP2, antywirus Avast. Raportowanie błędów mam wyłączone w Windows a mimo to się komunikat pojawia.


(Kolmar) #5

Tylko po co :lol: Lepiej aby user wiedział co złego w jego systemie się dzieje.


(system) #6

Oto sygnatura błędu: AppName: powerpnt.exe AppVer: 12.0.4518.1014 AppStamp:45428035

ModName: ppcore.dll ModVer: 12.0.4518.1014 ModStamp:454281a3

fDebug: 0 Offset: 001af7b0


(Kolmar) #7

Instalowałeś już Service Pack 1 do MSO 2007 ??


(system) #8

Niestety nie


(Kolmar) #9

To zainstaluj

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl


(system) #10

Ok dzięki sam znalazłem :slight_smile: właśnie ściągam spory plik, ale wątpię czy pomoże! Jak zainstaluję powiadomię o rezultatach!

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 17:58 został dopisany post przez quasimodo

Po zainstalowaniu testowałem, jest jak na razie okey, tylko pojawia się pytanie: dlaczego błąd pojawił się po kilku miesiącach po instalacji :slight_smile:


(Kolmar) #11

Być może wystąpiła jakaś niekompatybilność na skutek zainstalowania/używania przez Ciebie jakiegoś programu. Być może Office gryzł się z nim.


(system) #12

Niestety dziś wystąpił ten sam błąd tak, jak myślałem i co w tej sytuacji zrobić? oto jest pytanie! :frowning: -Można odinstalować, zainstalować ponownie, tylko czy to coś da?


(Kolmar) #13

Nie ma na to żadnej gwarancji.

http://www.eggheadcafe.com/software/asp ... hes-w.aspx

http://www.tech-archive.net/Archive/Off ... 00149.html