Microsoft Office 2007 - jakie wymagania sprzętowe

Cześć,

Czy ktoś z Was wie jakie ma wymagania sprzętowe pakiet biurowy Microsoft Office 2007 - ten pakiet który można kupić za 199 zł?. Jak faktycznie jest za 199 zł to jestem gotów go kupić - tylko obawiam się że mój sprzęt ma za słabe wymagania - z najważniejszych: Celeron 600, 384 MB RAM, HDD 30 i 15 GB, Windows XP Home.

eh…

http://office.microsoft.com/pl-pl/help/ … 045.aspx#4

asziatko ściągnij sobie wersję trial i sam sprawdź czy na twojej konfiguracja będzie pracował efektywnie.

Nowy Office jest tylko pazerny na RAM. U mnie działa bez problemów (konfiguracja PieCa w podpisie). U ciebie może się dławić dlatego że masz trochę za mało ramu. Najlepiej ściągnij triala.

Asziatko to bedzie chodzil bez problemow, u kumpla z 256mb chodzil na lajcie

bedze chodził, ale praca na wiekszej ilosci dokumentów nie będze komfortowa

Dzięki za odpowiedzi. Office wykorzystywał bym tylko do pisania dokumentów w WORD’zie, i do pisania nie skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych w Excelu z wykorzystaniem funkcji i dodawaniem grafiki, tła, koloru czcionek itp. Przed kupnem ściągne trala zobacze jak się zachowuje aplikacja bo jak będzie mi się dławił albo długo uruchamiał to nie warto dawać 199 zł tylko najpierw dokupić więcej RAM’u trzeba albo całkiem zmienić komputer na teraźniejszą konfiguracje.

u mnie 2007 chodzi lepiej niż 2003 - powaga =. Uruchamia się dużo szybciej. Wczoraj zamówiłem na Allegro już kopię właśnie z tej promocji za 199 pln :slight_smile:

Za tą cenę nie ma lepszego pakietu.

O Open Office - pisałem w innym temacie - uzywalem go jakis czas ale jednak za dużo problemów sprawiał.

Póki co nadal Microsoft Office >>> Open Office