Microsoft Office 2010 Start - WYŁĄCZONY

Mam do rozwiązania taki problem.

1,5 roku temu kupiłem Asusa z zainstalowanym na dysku " Microsoft Office 2010 Start ".

Przedwczoraj, z aktualizacjami, wpadła mi aktualizacja MO i polegała ona na tym, że został on wyłączony/zablokowany.

Sprzedawca komputera mnie olał. Pomoc Asusa obiecała przesłać jeszcze raz pakiet instalacyjny, ale milczą.

Microsoft żąda kody dostępu który powinien dostarczyć sprzedawca, lub Asus.

Pytanie !

Nie mogę otworzyć niektórych plików zapisanych na komputerze ! AOF 4.0.0 , zainstalowany, ale nie otwiera !

Czy można cofnąć tę aktualizacje, przywrócić do stanu poprzedniego ?

Co radzicie, jak rozwiązać ten problem ?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Ile już czekasz, powinni ci wysłać link do ściągnięcia pakietu.

Skorzystaj z punktu przywracania systemu lub jeśli wiesz która poprawka jest winna to ją odinstaluj (Panel sterowania, Programy i funkcje, Wyswietl zainstalowane aktualizacje).

falcon89 !

Próbowałem. Nie udało się odinstalować.

Koledzy !

A jak to wygląda od strony prawnej ? Czy firma M możne sobie zdalnie zablokować program ?

Microsoft sporo namieszał w ostatnich aktualizacjach do pakietu Office, czego skutkiem jest m.in. taki problem jak twój, klik.

Być może Microsoft wyda jakąś łatkę która naprawi błędy, bądź wymyśli inne rozwiązanie, ale czy tak faktycznie będzie tego na ten moment nie wiadomo.