Microsoft Office Basic Edition 2003 sprzedaż

Witam

Kupiłem jakiś tydzień temu na allegro w/w oprogramowanie w wersji OEM ok 500zł . Zainstalowałem i chyba nawet aktywowałem bo po kliknięciu ikony aktywuj produkt wyskakuje że produkt już aktywowany, natomiast zawsze przy uruchomieniu pojawia mi się komunikat o akceptacji licencji którą muszę zawsze potwierdzać ( to jest inna sprawa ) Jak to rozwiązać ponieważ pod informacją microsoftu usłyszałem że ta wersja nie obejmuje już support telefoniczny i jest płatny 130 + VAT płatność karta kredytową :slight_smile:

Zmierzam do tego że potrzeby mi jest Microsoft Publisher i…

Cena samego publishera waha się w granicach 900zł natomiast samego zestawu office 2007 razem z publisherem ok 1100zł. Więc najprawdopodobniej kupie zestaw 2007

Teraz moje pytanie czy office który kupiłem tydzień temu ma jakąś wartości dla dalszej odsprzedaży? ( oczywiście mogę wystawić faktury VAT na tego offica)

Z tego co czytam OEM może wyłącznie sprzedać razem z komputerem na którym został zainstalowany…

Czy tylko zapłaciłem za tydzień czasu 500zł by korzystać z wersji 2003?

Gdzie mogę sprawdzić że ten produkt zostął zarejestrowany bądz nie?

I ostania sprawa Lepiej kupic wersje box? ponieważ pozniej ją możnne będzie sprzedać komuś innemu? Dobrze myśle?

Pozdrawiam i dziękuje za opdowiedz

jeśli kupiłeś OEM i instalowałeś to niestety już odsprzedać nie możesz chyba że tak jak pisałeś że z komputerem.

ogólnie fakt jak masz kasę to kup w wersji BOX, poza tym nie wiem do końca jak to jest w przypadku oprogramowania ale jeśli kupujesz na allegro przykładowo to bez podania przyczyny możesz zwrócić towar w określonym okresie czasu.