Microsoft office formatowanie tekstu na dwie strony dok

Aż wstyd o to pytać na forum ale właśnie pisze jedno podanie i za chiny nie moge sobie przypomnieć jak to zrobić.

Wiadomo na górze dokumentu jest po lewej mój adres po drugiej adresat no i kiedyś widziałem że można to zrobić tak żeby były w tej samej linii a nie jedno niżej i żeby obydwa wyrównywały się ładnie bez robienia 150 spacji. No i nie moge sobie tego przypomnieć :expressionless: hilfe:|

MSO Word 2007

Najprościej wstawić sobie tabelkę z przeźroczystym obramowaniem.

Od tego są tabulatory.

Do takich rzeczy to służy tabulator ustawiany. Tu potrzebny prawy do wyrównania do prawej. To co po lewej to bez tabulatora. Jeżeli ktoś nie wie jak się wstawia tabulatory ustawiane na konkretne miejsce to odpowiedź jeszcze jest nie wystarczająca :).

Poprzednikom nie chodzi o spamowanie tab zamiast spacji, tylko o ustawienie sobie u góry miejsca gdzie pojedynczy tab ma iść. Tak czy siak ja tam wole tabelki.

W narzędzie głównym w zakładce akapit po jej rozwinięciu mamy na dole tabulatory i tam wstawiamy pozycję tabulatora prawego na odpowiednie miejsce a potem w tekście przycisk tab używamy tylko raz

http://office.microsoft.com/pl-pl/word- … 88481.aspx

Dobra ogarnałem dzięki :smiley: