Microsoft outlook 2000

Witam!

Mam kolejny problem: po czyszczeniu kompa m.in HijackThis wywaliłam przez przypadek pare plików (widocznie). Żedne reinstalki itp nie pomagają, ani czyszczenie rejestru. Nic. Outlook moze odbierac wiadomosci, natomiast przy probie wyslania podaj4e komunikat: Nie znaleziono punktu wejscia procedury StrTokEx w bibliotece MSOERT2.dll

Ten dll istnieje , sprawdzilam, tylko nie rozumieim albo z niego cos wywalilo, albo nie moze do niego znalezc sciezki.

Byc moze ktos jest w stanie mi cos powiedziec na ten temat, bo juz sie pogubilam.

PS. Aha, moze taka wskazówka: Outlook mi “wylecial” jak chcialam odinstalowac IE5. Z tym ze Ie juz zainstalowalam i wszystko jest ok, ale outlook nawala. Jeszcze ciekawostka (dla mnie) ze w tej chwili HijackThis nie wiedzi IE, mimo ze jest zainstalowany IE i dziala>.

pomóżcie prosze, jesli ktos wie cos na ten temat.

pozdrawiam

Z tego co widzę powyżej to mylisz dwie różne aplikacje a mianowicie:

Outlook Express (instalowany razem z systemami windows) oraz Microsoft Outlook instalowany razem z pakietem Office. Jeżeli chodzi Ci o tą pierwszą to spróbuj zainstalować IE 6 (wraz z nim zainstaluje się nowsza wersja Outlook Expressa i może to naprawi Twój problem), zaś jeśli o drugi to naprawa bądź reinstalka pakietu Office.

Post 1:

no własnie ze nie! Z express’a w ogole nie korzystam, a polecial mi wlasnie Outlook, nie Express! Ale znalazłam juz jakąś wzmainke na ten temat, gdzie dokładnie chodzi o tę DLL-kę z którą mam problem, w Microsoft Knowledge Base. Widze ze nie ja jedyna mam taki problem, tylko wszyscy co chcą się pozbyć jakiegoś skladnik windy.

Co za życie! :D/

pozdrawiam

Post 2:

Jeśli ktoś jest zainteresowany rozwiązaniem mojego problemu, to podaję odnośnik, pięknie wytłumaczone i co najważniejsze - działa!.

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;814442

OL2002: komunikaty o błędzie po zainstalowaniu dodatku SP3 dla systemu Windows 2000.

pozdrawiam :slight_smile:


Opcja Zmień

Asterisk

Zamykam