Microsoft outlook 2003 problem i kilka innych


(Mateusz12g) #1

Mam problem z tym programem. Znajomy kupił niedawno nowego lapa i prznosiliśmy jego pocztę ze starego na nowego. Około 20GB poczty. Jest tam kilkaset jak nie tysięcy rożnych adresów mailowych. Niestety na nowym lapie nie działa mu podpowiadanie adresu email. Wczesniej polegało to na tym ze wpisal literę a w oknie odbiorca i wykoczyla mu lista wszystkich adresów na a. Teraz to nie działa. W poprzednim laptopie nie mial zadnego adresu w ksiazce adresowej. Po prostu ten podowiadacz zbieral informacje z poczty wyslanej/odebranej. Wiec nie moglismy zimportowac ksiazki adresowej bo byla pusta. Na nowym lapie ma cała pocztę odebraną i wysłaną. Chcemy aby program pobrał sobie z tej poczty odebranej i wysłanej automatycznie całą pulę adresów. Niestety nie wiemy gdzie to ustawić.

Druga sprawa to nie można otwierać linków z tej poczty. Wyskakuje problem że funkcja ta została wyłączona przez administratora. Jak ją włączyć? Szukaliśmy w opcjach internetowych , w narzędziach programu microsoft outlook. Wyłączenie firewall też nei pomogło.

Kolejny problem dotyczy niedziałających klawiszy funkcyjnych. Na laptopie był wgrany vista ale zainstalowaliśmy XP. Nie działa rozjaśnianie i przyciemnianie ekranu. Na viście działało na XP niestety nie.

Proszę o pomoc. Najważniejszy jest problem 1. Z góry dzięki. Pozdrawiam.