Microsoft Outlook 2007 nie wysyła wiadomości ze stron www

Witam wszystkich,

Jak w temacie nadmieniłem Microsoft Outlook nie wysyła mi wiadomości ze stron www, mało tego, podczas tego, gdy chcę dołączyć jakiś dokument Microsoft, jest niewidoczny podczas pisania i wysyłania maila, dopiero wszystko jest widoczne po wysłaniu.

Może zacznijmy od tego, że outlook nie chce mi wysłać żadnych wiadomości ze stron www. Próbowałem już w ustawieniach, nic mi nie wychodzi.

Z tymi załącznikami, to jest taka sprawa, że podczas pisania maila na stronie www jest niewidoczny, dopiero zauważyłem, że podczas zapisania go w stacji roboczej jest wszystko widoczne. Tak samo wysyłania maila zatrzymuje się wszystko albo w skrzynce nadawczej, bądź w stacji roboczej.

Czy są jakieś ustawienia na to? Próbowałem już niejednego ustawienia, ale to nie kojarzy sie z tym.

Poza tym na pasku zadań nie widzę stanu wysyłania poczty maila. W Outlooku express było wszystko widoczne

Pomocy! Jak to ustawić? Uważam, ze Microsoft Outlook jest bardzo dobrym klientem poczty mail, tylko chyba trochę trzeba znać ustawienia

Pozdrawiam