Microsoft Outlook zapomina hasło (Windows 7 Home Premium)

Witajcie,

Mam laptopa Packard Bell EasyNote LJ75 z systemem Windows 7 Home Premium. Niestety nie da się na nim zainstalować Outlook Express więc zainstalowałem Microsoft Outlook 2002. Działa, ale mój problem polega na tym, że zapomina on hasło, chociaż zaznaczam, że ma pamiętać. Pamięta, ale jak wyłączę ten program pocztowy i włączę jeszcze raz to już nie pamięta.

Czemu tak się dzieje? Jak to naprawić?

Spróbuj uruchamiać MS Outlooka 2002 jako administrator. Jeżeli nie musisz mieć koniecznie outlooka to polecam Poczta Windows Live jest składnikiem darmowego pakietu Microsoftu Windows Live

A jak mam go uruchamiać jako administrator? To domowy laptop, nie ma żadnych haseł podczas logowania się do systemu, włączam laptopa i tyle. Powiedz proszę jak laikowi jak mam go uruchamiać i czy to uruchamianie będzie jakoś bardziej uciążliwe niż kliknięcie ikonki MS Outlook?

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie do outlooka i wybierz z menu Uruchom jako administrator. Jeżeli to coś da to możesz we właściwościach skrótu na stałe zaznaczyć tą opcję. Właściwości masz też pod prawym klikiem, przechodzisz na zakładkę Zgodność i tam na dole zaznaczasz opcję Uruchom ten program jako administrator, potem Zastosuj i program będzie zawsze uruchamiany na prawach administratora.

Nie mam czegoś takiego jak uruchom jako administrator. Nie mogę też tego zaznaczyć. Kupiłem laptopa z zainstalowanym już fabrycznie Windows 7 Home Premium. Niestety nadal nie mam pomysłu jak rozwiązać mój problem z zapominaniem hasła.