Microsoft SQL Server 2005- błąd przy instalacji

Witam. Chciałem postawić server lecz do tego była potrzebny MIcrosoft SQL Server 2005. Pobrałem to http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=en na Windows 7 64 bit. Występuje błąd o takiej treści:

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9u6v5w&s=6 lecz wszystko niby dobrze się zainstalowało nie mogę znaleźć SQL Server Management Studio Express potrzebnego do odpalenia paru plików. Próbowałem już instalację SQL 2008, SQL 2005 SP3 i ciągle to samo. Przy niektórych wyświetlało niezgodność lub coś takiego, abym zainstalował 2005 SP3, ale po instalacji także pojawiał się ten komunikat. Prosiłbym o pomoc.

@EDIT:

Błąd zgodności: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=14icqky&s=6

Pobierz SQL2005 z SP3 i jeśli to wersja Express to oddzielnie pobierz SMSE

Sprawdź czy dobra wersja (32 or 64 bit) SQL Server.

Pobrałem to http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en “SQL Server Express is supported on x64 and EMT64 systems in Windows On Windows (WOW)”, czyli powinno działać na Windows 7 x64, potwierdza to też wpis w “System Requirements” iż współdziała z Win 7. Następnie pobrałem http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=en wersję x64, lecz przy instalacji występuję taki sam błąd http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9u6v5w&s=6 i nie mogę doinstalować SMSE

Rozwiązanie jest na stronach Microsoftu. Kod błędu znasz. Google jest darmowe. W czym więc problem?