Microsoft Translator jak wgrać

Witam, wgrałem dziś apkę Microsoft Translator do laptopa i otrzymałem komunikat, że będzie zainstalowany na moim telefonie “wkrótce” - ( telefon jest podłączony do laptopa) czekam ponad godzinę, a aplikacji nie ma ? W laptopie też nie ma śladu, że była ściągnięta. Czy jak ściągnę wersję na laptopa to po przeniesieniu do telefonu będzie działać ?

Wgraj normalnie z Sklepu Google wgranego w telefon?

I na telefonie włącz Wi-Fi / Internet Mobilny. Bez tego nie ruszy zdalna instalacja ze strony:

play.google.com/store/


Tethering Internetu z PC do telefonu raczej nie skonfigurowałeś lub nie jest możliwy.

Dzięki za szybką odpowiedź, niestety moja wiedza informatyczna jest prawie zerowa za to mam 82 lata ! Ale do rzeczy - jak wchodzę do sklepu to dostaję komunikat “wymagane jest uwierzytelnienie - zaloguj się na swoje konto Google” mimo zalogowania nadal wyświetla się “ponów próbę” i tak w kółko, a moja wiedza niestety dalej nie sięga :frowning: Jeśli masz jakiś sposób, żeby uświadomić dziadka to bardzo proszę - jeśli nie to chyba serwis…
Pozdrawiam - Maciek
ps.Uprzednio wchodziłem do sklepu bez problemu

Dziwny błąd.

Nie wiem czy wytłumaczę krok po kroku by pasowało pod twój smartfon i nie musiał szukać z 20 minut każdej opcji.

Nie ma sprawy, pójdę do serwisu - niech oni się martwią :slight_smile:
Jeszcze raz dziękuję za mało spotykaną ostatnio przychylność i zainteresowanie.
Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam - Maciek

Może być tak, że to jest jakiś błąd, albo coś jest źle ustawione, albo… wiele różnych rzeczy, niestety. :wink:

Dodam, że być może wystarczy restart telefonu. Ewentualnie może trzeba się wylogować i jeszcze raz zalogować na konto Google. To akurat nic nie kosztuje, więc warto sprawdzić.

Dzięki za zainteresowanie - był błąd w logowaniu Google - znalazłem sam !!!
Łajza w serwisie chciał mnie skasować na dwie stówy ! Translator zainstalowany i sklep się otwiera bez problemu. Pewnie sam coś spieprzyłem - te rzeczy już nie na moją starą głowę :frowning: Jeszcze raz dzięki za troskę - fajne to Wasze forum - trzeba zaglądać częściej :slight_smile: - Pozdrowionka

1 polubienie