Microsoft Update nie działa

(kuboludek100) #1

Witam,

Mam laptopa HP Compaq 610 z Vistą oraz Microsoft Office 2003. Chciałbym zainstalować aktualizacje do Offica a jest problem bo gdy wchodze do: Start :arrow: Wszystkie Programy :arrow: Windows Update :arrow: Zmień ustawienia to nie mam opcji pobierania aktualizacji dla innych produktów Microsoft ! Jak mam to naprawić potrzebuje Offica a nie mam podstawowych aktualizacji. POMOCY !

(Matmaxalez) #2

Masz legalna viste, office'a...? Czy przy instalowaniu Office'a zaznaczyles ze chcesz dostawac aktualizacje przez windows update?

(kuboludek100) #3

matmaxalez , Legalna Viste mam a nie wiem czy zaznaczyłem musze przeinstalować

-- Dodane 15.01.2010 (Pt) 18:39 --

Ale mnie Office nie pyta w ogóle o to czy chce aktualizacje !

(Matmaxalez) #4

"Ale mnie Office nie pyta w ogóle"

Normalne ze nie pyta,

"Czy przy instalowaniu Office'a zaznaczyles ze chcesz dostawac aktualizacje przez windows update?"

"matmaxalez, Legalna Viste mam"

A Office'a tez?

(Longhorn2009) #5

Wchodzisz w Windows Update i tam powinna być opcja otrzymywania aktualizacji nie tylko do Windows ale także do innych programów, m.in. Office. Chodzi o tą opcje Click here for details tak jak na tym obrazku: http://bayimg.com/image/jaepnaacl.jpg Oczywiście w polskiej wersji Windows będzie się ona inaczej nazywać. Jak znajdziesz, to klikasz na to i z tego co pamiętam uruchomi ci się IE i zainstaluje najnowszą wersje Update Agent czy coś takiego, ty będziesz musiał tylko potwierdzać.

(kuboludek100) #6

Wszystko pięknie wygląda i tak wszystko idzie aż tu nagle:

http://wstaw.org/p/a30a

Próbowałem tej funkcji wielokrotnie i tak mi wyskakuje robiłem wszystko co się da.

Co tak mało wyświetleń na miliony użytkowników Offic'a tylko ja miałem taki problem ?? Proszę pomóżcie mi

(Szczepaniakpila) #7

Spróbuj kliknąć prawym klawiszem myszy na windows Update w viście w start-Wszystkie Programy-Windows Upadate....Prawym klawiszem myszy i uruchom aktualizacje jako administrator...Może się uda..

(kuboludek100) #8

pila19 , to samo czekam na dalsze propozycje. To jest dla mnie ważne.

-- Dodane 16.01.2010 (So) 0:04 --

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !