Microsoft Virtual PC 2007 - konfiguracja


(baciany) #1

czy powie mi ktoś jak skonfigurowac ten program aby włączyc na nim System Mandriva ONE ( nie mam go na dysku - mam na LiveCD- da sie z tego bo jak nie to zainstaluje) I jak tam wszystko poustawiac


(Init3) #2

Nie wiem jak w wersji 07 ale w wersji 04 virtual PC dość słabo "odtwarzał" linuksy. A live cd to normalnie, albo z obrazu iso albo cd-rom. Musisz zamontować albo to albo to. Osobiscie nie polecam dystrybucji live cd, bo działają o wiele wolniej niz te instalowane na dysku. Zawsze mozesz zainstalować na wirtualnym dysku.

VirtualBox lepiej sie nadaje moim zdaniem 8)


(baciany) #3

Co to ma byc Ten Wirtualny dysk. Jak go zrobic


(Init3) #4

jak robisz wirtualną maszynę, najpierw musisz stworzyc wirtualny dysk w programie w ktorym to robisz, pozniej stworzyc na nim wirtualna maszynę i zamontowac cd-rom albo obraz iso. Poradzisz sobie to zarówno vpc, vmware worskation czy vbox sa bardzo intuicyjne i proste w obsludze.


(squeet) #5

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif


(baciany) #6

A czy ten Virtualny Dysk Nie skopie mi plików na prawdziwym Dysku

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 18:38

Potrzebuje tego programu Aby uruchomic Mandrive One ( nie umiem sie obsługiwac i zrobic neta i musze miec Neta z XP a system bedzie Virtualny)

orazuruchomic Viste bo coś skopalem na dysku i nie okazuje mi się okno wyboru systemu. A Viste chce uruchomic zeby sie nią troche pobawic :D:D:D:D.