Microsoft Virtual PC 2007 - konfiguracja

czy powie mi ktoś jak skonfigurowac ten program aby włączyc na nim System Mandriva ONE ( nie mam go na dysku - mam na LiveCD- da sie z tego bo jak nie to zainstaluje) I jak tam wszystko poustawiac

Nie wiem jak w wersji 07 ale w wersji 04 virtual PC dość słabo “odtwarzał” linuksy. A live cd to normalnie, albo z obrazu iso albo cd-rom. Musisz zamontować albo to albo to. Osobiscie nie polecam dystrybucji live cd, bo działają o wiele wolniej niz te instalowane na dysku. Zawsze mozesz zainstalować na wirtualnym dysku.

VirtualBox lepiej sie nadaje moim zdaniem 8)

Co to ma byc Ten Wirtualny dysk. Jak go zrobic

jak robisz wirtualną maszynę, najpierw musisz stworzyc wirtualny dysk w programie w ktorym to robisz, pozniej stworzyc na nim wirtualna maszynę i zamontowac cd-rom albo obraz iso. Poradzisz sobie to zarówno vpc, vmware worskation czy vbox sa bardzo intuicyjne i proste w obsludze.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

A czy ten Virtualny Dysk Nie skopie mi plików na prawdziwym Dysku

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 18:38

Potrzebuje tego programu Aby uruchomic Mandrive One ( nie umiem sie obsługiwac i zrobic neta i musze miec Neta z XP a system bedzie Virtualny)

orazuruchomic Viste bo coś skopalem na dysku i nie okazuje mi się okno wyboru systemu. A Viste chce uruchomic zeby sie nią troche pobawic :D:D:D:D.