Microsoft Vista i jej legalność

Jeśli producent tak pisze a my wydajemy kasę to jest coś nie tak chyba :frowning:

Ja mam to samo, ale skoro masz legalny system to czym się przejmujesz ?? bo ja niczym.

Jak nie będę mógł pobrać aktualek bo wyjdzie mi komunikat że mam nielegalbny system., jeden telefon do microsoft i nie ma problemu, a teraz nie mamy problemu tym bardziej

Tak to trochę głupio wygląda :slight_smile: Z XPekiem było podobnie. Wiem naklejka, nośnik, książeczka :slight_smile:

więc w czym problem ??

Trochę głupio być traktowanym jako potencjalny oszust…

Dokładnie - wydajesz kasę, rejestrujesz, aktywujesz a tu czarno na białym, że MOŻE MASZ LEGALNY SYSTEM

W sumie racja.

Ja to wale mam legalny system za free od Microsoftu więc mi to lotto, tak samo jak dostaliśmy windows centro :stuck_out_tongue:

No ale , osoby które kupiły system mogły się poczuć urażone :confused:

Problem w tym, że Microsoft traktuje nas jak potencjalnych złodziei, że zostawia sobie możliwość (“Wygląda na to”, “prawdopodobnie jest”, “nie może jednak stwierdzić tego z całkowitą pewnością”) ingerencji w mój, twój, komputer, przy nadarzającej się okazji. Zastanawiające jest, że użytkownicy “piratów”, nie mają takich problemów, a aktualizacje są przeprowadzane bez szemrania. Piszę tu o systemie XP na podstawie rozmów ze znajomymi, którzy mają takie systemy zainstalowane na swoich komputerach.

A co do piarckiego oprogramowania pod Vista ?!?!

Przed premiera tyle sie naczytalem,ze jaki to ma byc system “nie do obejscia” a tu nie minal miesiac od premiery i wszystko wyglada jak za dawnych czasow (XP) nie mowiac juz o pirackich wersjach samego systemu.

M$ poprostu zostawia sobie pole do manewru, ponieważ sprawdzanie legalnosci sytemu nie jest 100% dokładne. I pojawiają się kwiatki Pirat - zakwalifikowany jako orginał i na odwrót.

Ale co się przejmujesz masz orginała to spokojna głowa.

A co do systemu “nie do obejscia” to tylko propaganda.

na świecie są tysiące fanatyków anty-MS, którzy za punkt honoru, stawiają sobie złamanie zabezpieczeń Visty.

A zniszczyc jest zawsze łatwiej niz budować.

Co do visty, to bardzo łatwo to obejść, sam mam “oryginalna inaczej” viste i na stronie microsoftu dziekuja mi za oryginalny system :mrgreen: Wszelkie testy legalnosci przechodze bez problemu… Wystarczy tylko umie zainstalwoac dobrze system :smiley:

Po pierwsze NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ - to poprostu jest KRADZIEŻ;

Po drugie NAM NIE CHODZI O OBEJŚCIE LEGALNOŚCI SYSTEMU;

Pozdrawiam - żeby Twoja INNA Vista działała tak samo dobrze jak te NORMALNE

System mam oryginalny , wiec to nie problem. Chodzilo mi bardziej o oprogrmowanie (antywirus,macromedia,adobe cs itd)

Balem sie ,ze beda z tym problemy

Przecież przez 30dni (a nawe 120 czy ileś…) można ją legalnie testować :o

Dla mnie to jest jednoznaczne stwierdzenie. A wyszły już te oficjalne wersje Microsoftu?