Microsoft Visual C++ 2008 Express Edition?


(system) #1

Ostatnio dużo się bawię programami, a te programy mają swoje wymagania i potrzebują visual packa.. Oczywiście najpierw zainstalowałem SP2 do winxp, a potem rozpocząłem ściąganie pliku "Microsoft Visual C++ 2008 Express Edition".. Po długim ściąganiu 88MB (bo mam iPlusa, to wooolno leci), zacięło się instalowanie.. Najpierw instalator rozpoczyna od Net_Framework 3.5 instalowania.. I tu jest problem, instalacja dochodzi tak do połowy i się zacina.. Na końcu tematu zamieszczam zdjęcie jak to wygląda.. Odkryłem coś ciekawego, że jeżeli jestem podłączony do internetu, to instalacja się przycina w tym momencie, jeżeli nie jestem, wyskakuje błąd, a potem okienko kolejne że następujące komponenty nie mogły być zainstalowane.. Chciałbym żeby ta instalacja dobiegła końca i mieć spokój z tym visualem!! Wie ktoś co zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc. :[

iw89dx.jpg


(andhla) #2

Pobierz i zainstaluj to http://download.microsoft.com/download/ ... etfx35.exe

czyli sam NET Framework w całości. Po jego instalacji Instalator Visual Studio nie będzie go instalował i powinien się zainstalować.


(Reksio009) #3

Przycina się bo właśnie pobierany jest pakiet NET Framework z sieci a do czasu gdy nie pobierze się cały i zainstaluje nie przejdzie instalka do następnego kroku. Zrób tak jak andhla napisał, pobierz wersje offline instalatora Frameworka i zainstaluj wcześniej.