Microsoft Visual c++ 2010 express - start without debugging

Witam!

Mam pewien problem. Probrałem program wyżej wymieniony w tutule ze strony producenta. Chciałem go wypróbować więc pobrałem kod źródłowy do c++ z internetu i wkleiłem i gdy dałem opcje zeby program się wyświetlił czyli start without debugging okienko z wierszem poleceń pojawiło się na ułamek sekundy a później znikło i nie wiem jak to ustawić. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

przed zakończeniem programu oczekiwać na wejście albo wywołać polecenie pause

Bez wiedzy o kodzie nic Ci nikt nie powie. Proponowałbym przeanalizować kod linijka po linijce, i zweryfikować w którym momencie następuje przerwanie, spróbuj poszukać na stronie microsoftu rozwiązania, wiem że w c# jest możliwość analizy kodu linijki po linijce, bądź sekcjami.

Niestety niezbyt orientuję się w tym co wy mówicie. Poprostu próbuję wkleić ten kod

#include

int main()

{

std::cout << “Hello world\n”;

}

i nic się nie dzieje

Dodane 30.04.2012 (Pn) 20:10

Pomoże ktoś bardzo proszę :slight_smile:

Spróbuj na koniec coś wczytać z klawiatury.

Czyli że co mam zrobić? Powinien pojawić mi się program do przetestowania a tu lipa jakieś rady?

Dodane 01.05.2012 (Wt) 15:15

Edit : Może to coś pomoże to jest wyciąg z dziennika debuggowania :

‘dasdd.exe’: Loaded ‘C:\Documents and Settings\ja123123\Moje dokumenty\Visual Studio 2010\Projects\dasdd\Debug\dasdd.exe’, Symbols loaded.

‘dasdd.exe’: Loaded ‘C:\WINDOWS\system32\ntdll.dll’, Cannot find or open the PDB file

‘dasdd.exe’: Loaded ‘C:\WINDOWS\system32\kernel32.dll’, Cannot find or open the PDB file

‘dasdd.exe’: Loaded ‘C:\WINDOWS\system32\msvcr100d.dll’, Symbols loaded.

The program ‘[1428] dasdd.exe: Native’ has exited with code 0 (0x0).

Sporóbuj Visual studio może uruchomić z poziomu administratora np w ten sposób:

4.jpg

Może to właśnie rozwiąże twój problem