Microsoft Visual C++ 2015

Witam , mam problem z zainstalowaniem Microsoft Visual C++ 2015 , problem w tym , że mam gre FIFA 19 i tam potrzebny jest właśnie ten plik i rowniez jest potrzebny Microsoft Visual C++ 2017 , jest to błąd z kategorii 0x80070666. I wygląda to tak - zeby zainsatlowac wersje 2015 musze odinstalowac wersje 2017 gdy po odinstalowaniu 2017 i zainsatlowaniu 2015 jest kolejny problem , jak instaluje wersje 2017 automatycznie usuwa sie wersja 2015 i w grze wyskakuje błąd i wywala z gry , i nie wiem jak to naprawic , mam Windows 10 , z gory dzieki za pomoc :slight_smile:

Fifa 19 legalna?

Powinni to w poprawkach FIFY naprawić by nie wymagać starszej wersji 2015; 2017 ją usuwa, bo to kontynuacja, że starszej nie trzeba.

No cóż pirat.

1 polubienie

Kup oryginalną kopię i wróć jak dalej będziesz miał problemy - jak system operacyjny też pirat to tak samo czeka Cię zakup. Piratom nie pomagamy, bo problemy mogą być związane z faktu posiadania takiej wersji gry/programu, który ma “dodatki” od crackerów lub modyfikacja takie problemy powoduje. Poza tym nie popieramy samego piractwa i nie chcemy ewentualnych problemów.

3 polubienia