Microsoft Visual C++ Redisrtributable - jakie zainstalować?

Jakie pakiety zainstalować Microsoft Visual C++ Redisrtributable ? Czy muszę je wszystko po kolei instalować czy jest jeden plik który wszystkie wersje zawiera? Jeszcze widziałem że oprócz Redisrtributable jest jeszcze Additional i Minimum Runtime.

odpowiedź oczywiście brzmi „żadne”. Instaluje się tylko te, które są potrzebne jako wymagania wstępne programów, których się używa - te bowiem zapinają się na konkretny runtime, czasem wręcz „aż do przecinka”. Runtime ten i tak przychodzi z instalowanymi programami.

Dorzucanie runtime’ów na zapas to błąd.

MultiPack Visual C++ Installer 2.8 - Download - Instalki.pl zainstaluj wszystkie naraz

1 polubienie

Ale prehistoryczna gra może zrobić dezaktualizację do starszej wersji jak pakiety VC++ są mniej problematyczne od .NET F.

Download Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One | TechPowerUp

W paczce jest plik wykonywalny który zainstaluje tylko wymagane aktualizacje.

1 polubienie

Diabeł tkwi w systemie. Chodzi o felerne niedoróbki.
W tym tygodniu miałem dwa razy aktualizacje. Pierwszy pakiet dotyczył frameworków i tam coś. No i mam system dalej po polsku, ale obrazy diabli wcięli i wszędzie mam picture. Nic innego się nie dzieje złego, język polski programisty nie zmienił się. Nic nie ustawiałem. SavedPic(na)tures :stuck_out_tongue_winking_eye: