Microsoft Visual C++ Runtime Libary - błąd

Witam, nie wiem czy dobry dział ale uznałem że ten będzie najbardziej odpowiedni. Od czasu kiedy uporałem się z wirusem Sality, przy używaniu niektórych programów wyskakuje mi taki błąd

cnjd.jpg

Narazie ten błąd wyskoczył mi w CCleanerze podczas analizy, w Skypie podczas logowania i w Audacity. Zainstalowałem biblioteki GTK2 Runtime i nic to nie dało. Reinstalacja CCleanera nic nie dała, tak samo jak Skypa i Audacity. Jakieś rady? Liczę na waszą pomoc :slight_smile:

Jesteś pewien, że nie masz już sality ? Spróbuj reinstalacji wraz z usunięciem pozostałości na dysku.

A nie da się zainstalować czegoś w stylu patcha bez odinstalowywania tych wszystkich?

Mały update :slight_smile: Jeśli rzeczywiście nie masz to jedyne co mi wpada do głowy to reinstalacja frameworka :slight_smile:

ejhy.jpg

zjey.jpg

Tutaj screeny jakie mam zainstalowane frameworki i biblioteki c++

Hmm, a reinstalujesz z świeżych (tj ściągniętych) instalek ?

Problem rozwiązany, wystarczyło zainstalować to - http://www.microsoft.com/download/en/de … px?id=5555 i po kłopocie :slight_smile: Dzięki drobok za pomoc, twoje rady dały trochę do myślenia :slight_smile: Można zamknąć, pozdrawiam.