Microsoft visual c

Witam mam pytanie, posiadam dożo zainstalowanych visual ów c które mogę osunąć? Mój system to Windows 7 Ultimate 64 bit

Żadnego. Jeśli nie chcesz mieć problemów.

Masz wszystkie potrzebne i po kolei uzupełniają się biblioteki dll.
Stare oprogramowanie wymagają visual 2005, czy 2010. Najwięcej starszych gier potrzebuje visuala 2010. Co nowsze oprogramowanie, tym wyższy visual, w których brak niektórych egzotycznych bibliotek DLL.
Masz zestaw coll, a jedynie możesz odinstalować pierwszy visual basic - pozwała na migracje do systemów 2003, a z liczbą 10 pozwala nawet na migracje do systemów windows 2008 - ale czy to Tobie potrzebne kupować system nie lepszy od windows 7? To jedyny wg mnie niepotrzebny visual. Wszystkie inne są potrzebne. A odinstaluj normalnie, a nie żadnym wynalazkiem np revo, które potrafi sprzątnąć współdzielone pliki w systemie. Tylko systemowe odinstalowanie. Amen.
Co Tobie trzeba? Ano, pobrać do utworzonego specjalnie folderu directx 9.29 redist. Wypakować. Uruchomić plik DXSETUP.exe. To synchronizuje w systemie biblioteki dźwięku i obrazu. I tak pozostanie w systemie directx 11, ale system zsynchronizuje, zarejestruje i uzupełni starsze potrzebne biblioteki. Ponad 10 lat temu chciałem wrzucić emulator gier ps1 i ps2 i pograć, a tu dupa, - musiałem do windows 7 doinstalować direct 9.29 redist. Do dzisiaj gram.
Po zakończeniu synchronizacji directx 9.29 redist - usuwa się całkiem folder z pobranym i wypakowanym directxem. Biblioteki dll zostają w systemie. Ta, nawet z windows 10 kombinują, jak wrzucić ten directx 9.29, żeby pograć w trochę starsze gry.
Ja mam oprogramowanie z 2003 roku, z 2007 roku i aż do najnowszych. Gdy czytam modułu procesu najnowszego firefoxa, widzę uruchomione niektóre starsze biblioteki DLL No, ale u mnie wszystko śmiga na windows 7. Za dużo megabajtów nie zabierają, to i nie ma zmartwienia.

Screenshot

Wersje 2015 i 2017 można wywalić, czemu nie zrobiła tego aktualizacja do 2019?


Powinno być tak:

Przechwytywanie

dodatkowo ty masz wersje 14.22 a już jest wersja poprawkowa dla wydania 2015-2019 VC++: 14.27.

U mnie wersja 17 wyrzucała wersję 15. Inaczej nie mogło być.