Microsoft Windows 2000 Proffesional

(Nisiag) #1

Bardzo proszę o pomoc! !!

Wgrałam sobie win XP ale okazało się że nie jest oryginalny. Chce więc wrócić do win 2000 (bo jest oryginał), ale nie wiem jak mam to zrobić. Posiadam dwie płytki System Recovery cd1 i cd2 ale nie chce się to uruchomić. Proszę pomóżcie. :frowning:

(Mitos77) #2

Witam.

Przede wszystkim na jakiej maszynie? Stacjonarny? Laptop? Po drugie płytki recovery sugerują że na dysku jest lub była ukryta partycja z systemem z której przy pomocy tych płyt odzyskuję się system w razie reinstalacji. Sprawdź jakimś programem do partycjonowania dysków ale nie systemowym windowsa XP czy ukryta partycja ciągle jest na dysku. Tylko podejrzyj, niczego nie zmieniaj w układzie partycji ani w ich właściwościach. Jeżeli jest to pozostaje dobranie się do niej. Nie wiem jak instalowałaś windows XP i jak wyglądało partycjonowanie dysku przy instalacji. Napisz co masz za sprzęt. Pozdrawiam.

Program do partycjonowania:

http://www.dobreprogramy.pl/Partition-W ... 15710.html

Pozdrawiam.

(Agatonster) #3

nisiag ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.