Microsoft Windows 8 Pre-Alpha available for download :)

Wyszperane w necie ;D

capture8b.png

capture777.png

win8download.png

Co o tym myślicie?

Dziwne… Siódemki jeszcze nie wydali, a już się za Windowsa 8 biora :slight_smile: ciekawe kiedy premiera. jako że win7 został sybko zrobiony, myszlę, że premiera przypadnie na 2011 rok.

ktoś pobrał? Przetestował? Jakie zmiany/nowości? Zmienili coś z wyglądu?

Na mój gust to czysty kit… :stuck_out_tongue:

Zawsze MS tak robi.

Gdy prace nad najnowszym Windowsem zbliżają się do RTM, zaczynają pracę nad następcą.

Tak jak było z Vistą, XP wydany w październiku 2001 i prace nad Vistą też się zaczęły.

Dawidd, Marekkk - To zupełnie normalne. Taka jest kolej. Zawsze przed osiągnięciem statusu RTM przez uprzednią wersję OS, ekipa zabiera się za nową (i to nie tylko w M$). Microsoft pracuje już nad Windows 8 oraz dodatkiem Service Pack 1 do Windows 7.

A o nowościach i zmianach ciężko cokolwiek powiedzieć, w końcu to Pre-Alpha (Sodoma i Gomora).

Czyli SP1 będzie szybko dla Win7?

co mogą załatać świeżym OS’ie?

Ciężko cokolwiek powiedzieć o dodatku SP1 dla Windows 7, niemniej jednak prace już ropoczęto. To standardowa procedura. Nawet do sieci wyciekł jakiś Build z linii roboczej Service Pack’a. Świeży OS i dokładnie go pieszczą, ale nie da się stworzyć systemu idealnego.

Ciekawe, kiedy pojawi się wyciek w sieci. :stuck_out_tongue:

No tak może i jest Windows 8 lecz nie w stanie zaawansowanym wystarczająco do obsługi jako system operacyny…

Build ten został skompilowany wczoraj co widać w sygnaturce pliku.

Może to fake?

GIMP jest fajny.

nie, to nie GIMP. to standardowa procedura MS i tak ma być. Może za miesiąc bedzie można skorzystać z wycieku i zainstalować na PC nowy Windows 8 i zobaczyć jakie zmiany zostały wprowadzone (koniecznie muszą zmienić wygląd!)

@UP - To zbyt optymistyczna wizja. Wczesna wersja robocza Longhorna (późniejsza Vista) przypominała jeszcze XP. W tej fazie (Build 7312 - a “siódemka” pewnie zostanie zaokrąglona w RTM do 7300) nie ma co oczekiwać zmian, ani funkcjonalności.

No już sam nie wiem co mam myśleć… Ale ok, ok, ale popatrz ile powstawał XP baa Vista! A seven? Seven rozwijał się 2x mniej od Visty i pewnie teraz zależy im, żeby nowy funkcjonalny Windows szyybko wyszedł i dlatego już robią SP1 dla Sevena i Win8 :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … +Windows+8 (11.03.2009)

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … +Windows+8 (18.04.2009)

A informację o SP1 jak znajdę to wrzucę.

no, i sam widzisz że dobrze napisałem, o tym Win8 że już pracują nad tym…

Już robią SP1 dla WIndows 7 i 8 a przecież dopiero co wyszedł SP2 dla Visty ?? Ale szybki postęp w czasie :o

Nie ma co prorokować zmian, wyjdą w praniu. :slight_smile:

To się zaczyna zmieniać w masówkę. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale wyglądają jak EA ze swoimi corocznymi FIFAmi i NFSami, albo producenci softu antyśvirowego, chociaż to już jestem w stanie zrozumieć zasadę new year = new version :?