Microsoft Windows AntiSpyware czy PestPatrol 4.4 Standard?


(P.Piotrek) #1

No właśnie - który z wymienionych AntySzpiegów rezydentnych Waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego:

Microsoft Windows AntiSpyware (Beta) -> TUTAJ czy PestPatrol 4.4 Standard/Home Edition -> TUTAJ ??

I co dalej ... ??


(Maniooo666) #2

Witam,

myśle, że nie ma sensu nic nowego tu wymyślać, sam oceń ich właściwości.

Dla ułatwienia dodam, że oba są bardzo dobre, a jako rezydenta picasso poleca pozycje numer 1:

1) Microsoft Windows AntiSpyware;

2) PestPatrol.

Ja z Jej autorytetem polemizować nie będę. :wink:


(Lewy) #3

Ja także obstawiam za aplikacją Microsoftu, ale to pewnie dla tego że PestPatrol nie przypadł mi do gustu :? Ale AntiSpyware to w końcu jeszcze wersja BETA...


(Lackymen5) #4

to bardzo dobry program , którego skuteczność potwierdziło już wiele osób a nawet test http://www.flexbeta.net/main/articles.p ... show&id=84 , chodż nie ma jednoznacznej odpowiedzi : który z nich wykazuje większą efektywność , antyszpieg Microsoftu nadal jest w fazie rozwoju . Jego bazę stanowi produkt firmy Giant wykupiony niedawno przez Microsoft ( tak spisywał się gdy porównano go z Pestem http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... ntry103948) . Łyżką dziegdziu niech będzie jednak ostatnio odkrycie , że antyszpieg Microsoftu traktuje jako szpiega IE :smiley: ( do podobnego zdania niektórzy doszli pewnie nawet sami :slight_smile: ) : ''heuristics of the software detected Internet Explorer as spyware, and removed the program from their systems '' http://www.bbspot.com/News/2005/01/micr ... yware.html , więc ostrożnie kiedy program przedstawi nam taką propozycje :wink: . Problem zostanie przypuszczalnie szybko usunięty (to wciąż v. beta) a pocieszeniem niech będą słowa Microsoftu (:wink: ), iż przewagą tego produktu jest zdolność do usuwania nie tylko szpiegowskiego programu z systemu , ale również żródeł wielu szpiegów , czego nie potrafi konkurencja ''Our competitors can't match that." . Niewątpliwą zaletą będzie dobra integracja z systemem , którego twórcą jest właściciel antyszpiega.


(Damian) #5

Ja tak jak przedmówcy....Microsoft Windows AntiSpyware


(Arletamikulska) #6

ja jestem za microsoft windows antispyware.dobry programik.polecam. :lol:


(system) #7

mi Microsoft AntiSpyware skasował FlasfGet-a


(Minio Dp) #8

Microsoft AntiSpyware jest naprawde dobry. Polecam go bardziej niż Pestpatrola :wink:


(Lewy) #9

Bo flashget zawiera szpiegi, wystarczy zainstalować flashgeta ponownie, przeskanowac kompa antispyware'm i gdy na liście będzie flashget zaznacz aby go ignorował.


(szop pracz) #10

Ja zainstalowałem sobie ReGet Deluxe, bardziej mi odpowiada od flashgeta. Co do antyszpiega to zdecydowanie Microsoft AntiSpyware.


(Dragonlnx) #11

A ja ze swojego doświadczenia wybieram PestPatrol !