Microsoft złodziej


(JarekMk) #1

Co Wy na to ?


(Gorcik90) #2

Mimo iż jest bardzo podobny do Mac Os X to ciagle jest Windows ;p ciągle nie jest bezpieczny i stabilny bo tego nie udało sie zgapić ;p Może powinni napisać Windowsa od poczatku na wzor Mac os x? bo jak plagiatować to porządnie a nie tylko z wierzchu;d


(Z35ikr) #3

wydaje mi się że wszyscy przesadzają, nawet jeżeli te wszystkie już gdzieś były to co? są wygodne, fajne? to dlaczego nie dać do nowego wina? dlaczego jak w IE7 pojawiają się zakładki to zaraz krzyk że kopiują ? Myślę że za inne rzeczy można by ich po krytykować.


(Akira3179082) #4

Przecież to wiadomo było przed wyjściem Visty, że wszystko będzie skopiowane, podaj mi jedną rzecz którą MS nie skopiował skądś...


(Kostrzewa83) #5

wszystkie systemy/programy korzystaja z rozwiazan ktore zostaly juz wprowadzone i okazaly sie dobre i nic w tym dziwnego


(Pioterek96) #6

die.eye

nie jest zbyt pasującym słowem.Może przyczepiliście. sphinx napisał dobrze.Jak jest coś dobre i sprawdzone to czemu tego nie użyć.


(Azpr) #7

szakal175 MS złodziejem? Linux też i co z tego? zabardzo nierozumiem tematu...


(Mic11) #8

Wiecie, ja uważam, że nie ma sensu pisać o tym postów. Skoro Firma Microsoft skopiowała po prostu pomysły to odzwierciedli się to na dochodach wpływających z nowego Windowsa :slight_smile:

To ich świadomy wybór :slight_smile:

Pozdrawiam


(Dzg) #9

no widzicie jak to jest :stuck_out_tongue_winking_eye: ale i tak wielu z nas niedlugo zasiadzie za "zkradziona" vista niz za Mac OS.


(Pixxel Man) #10

No i co w tym dziwnego? Każdy system kopiuje coś od każdego. I dzięki takiej konkurencji wszystkie są lepsze. Nawet sam Steve Jobs (założyciel Apple) zacytował kiedyś Picassa: "Dobrzy artyści kopiują. Wielcy kradną."