Microsoft złodziej

http://itbiznes.pl/art23857.html

Co Wy na to ?

Mimo iż jest bardzo podobny do Mac Os X to ciagle jest Windows ;p ciągle nie jest bezpieczny i stabilny bo tego nie udało sie zgapić ;p Może powinni napisać Windowsa od poczatku na wzor Mac os x? bo jak plagiatować to porządnie a nie tylko z wierzchu;d

wydaje mi się że wszyscy przesadzają, nawet jeżeli te wszystkie już gdzieś były to co? są wygodne, fajne? to dlaczego nie dać do nowego wina? dlaczego jak w IE7 pojawiają się zakładki to zaraz krzyk że kopiują ? Myślę że za inne rzeczy można by ich po krytykować.

Przecież to wiadomo było przed wyjściem Visty, że wszystko będzie skopiowane, podaj mi jedną rzecz którą MS nie skopiował skądś…

wszystkie systemy/programy korzystaja z rozwiazan ktore zostaly juz wprowadzone i okazaly sie dobre i nic w tym dziwnego

die.eye

nie jest zbyt pasującym słowem.Może przyczepiliście. sphinx napisał dobrze.Jak jest coś dobre i sprawdzone to czemu tego nie użyć.

szakal175 MS złodziejem? Linux też i co z tego? zabardzo nierozumiem tematu…

Wiecie, ja uważam, że nie ma sensu pisać o tym postów. Skoro Firma Microsoft skopiowała po prostu pomysły to odzwierciedli się to na dochodach wpływających z nowego Windowsa :slight_smile:

To ich świadomy wybór :slight_smile:

Pozdrawiam

no widzicie jak to jest :stuck_out_tongue_winking_eye: ale i tak wielu z nas niedlugo zasiadzie za “zkradziona” vista niz za Mac OS.

No i co w tym dziwnego? Każdy system kopiuje coś od każdego. I dzięki takiej konkurencji wszystkie są lepsze. Nawet sam Steve Jobs (założyciel Apple) zacytował kiedyś Picassa: “Dobrzy artyści kopiują. Wielcy kradną.”