MicrosoftAntySpyware

Mam takie oto,być może banalne,pytania: czy MicrosoftAntySpyware można zastosować do ochrony w czasie rzeczywistym przed programami szpiegowskimi jeśli do przeglądania internetu posługuję się Operą?ściągnąłem sobie ten program ponieważ jest darmowy(nie stać mnie na zakup dobrego płatnego programu) ale tam wydaje mi się jest tylko ochrona Internet Explorera a co z Operą?nie będę miał ochrony przed szpiegami podczas przeglądania internetu?

Proszę o info na ten temat…może i innym użytkownikom komputerów przyda się taka z pozoru błaha informacja…A może wcale nie taka błaha?

Pozdrawiam! !!

microsoft antispyware jest kompatybilny z operą

Dodam, że następcą MS Antispyware jest Windows Defender.

boczi napisał :

który będzie zamieszczony w nowym oprogramowaniu MS Windows Vista 8)

Nie. Będzie na Vistę, a na XP już mamy betę*

Wersja Beta 2 jest już dostępna do pobrania na oficjalnej stronie Microsoftu - to jedyna możliwość legalnego pobrania tej aplikacji na Windows XP SP2.

Edytowano - dla jasności sprawy :wink:

nie wiedziałem …

ale windows defender będzie miał w sobie windows vista bo czytałem o tym

Serdeczne dzięki za info!Coraz bardziej podoba mi się to forum :slight_smile: …ale wracając do sprawy: to jak rozumiem pracując z Operą ten program będzie mnie chronił przed szpiegami w czasie rzeczywistym…a swoją drogą to pobrałem instalkę tego programu z programs.pl, to jakaś nielegalna ona jest?chyba nie…co?

Pozdrawiam!!!i dziękuję za tak szybką odpowiedż na moje pytania :slight_smile:

MS Antispyware można pobierać spoza strony MS, zdaje się, ale nie daję głowy, co MS sobie wymyślił.

Natomiast Defendera nie, a na programs go nie widzę. :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3401 i komentarz do tamtego newsa: