MIDI nie jest wykrywane

Witam,

Mam problem z urządzeniem MIDI na Windows XP. Urządzenie idzie przez USB, jest wykrywane przez Windows, instaluje mu domyślne sterowniki i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że Windows go nie rozpoznaje jako urządzenie MIDI. Mimo, że we właściwościach urządzenia jest widoczne urządzenie WDM MIDI, to XP widzi tylko syntezator karty Realteka.

To urządzonko na USB było za grosze, QinHeng Electronics CH345 (sczytane przez Ubuntu). Próbowałem na różnych portach, próbowałem instalować jeszcze raz. Nie ma żadnych dodatkowych sterowników. Wcześniej wszystko trybiło.Windows XP Home SP3. Oryginał.

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Nawet jeśli chodzi na Ubunciaku to to nie wystarczy bo MUSI na windzie. Próbowałem wyłączać kamerę, ale to nic nie pomogło (ktoś miał podobny problem…).

Brak konfliktów zasobów, brak problemów typu że się samo odłącza. Sztywno stoi i powinno działać, a Windows pokazuje nadal tylko Relteka.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Hej,

A co dokładnie podłączasz do kompa tym konwerterem?

Pozdrawiam,

Dimatheus