MIDI przez USB Xperia M5

Witam!
Wczoraj odkryłem, że po podłączeniu tel do komputera - poza opcją “tylko ładowanie” i “Przesyłanie plików” - mogę wybrać jeszcze trzecią - “MIDI”.
Powiedzcie mi, do czego ta opcja podłączenia służy? W opisie jest napisane, że mogę użyć połączenia MIDI do aplikacji instrumentów muzycznych MIDI.
załączam Screena:


Interesuje mnie ta trzecia opcja, na samym dole. Dodam, że po wybraniu tej opcji, telefon automatycznie przełącza się w tryb podłączenia “Przesyłanie plików”.
Proszę o szybką odpowiedź

Masz przykładowo aplikację na androida emulującą fortepian/pianino i potrafiącą nagrywać sekwencje wciśniętych klawiszy. Na klawiaturze ekranowej jest to skrajnie niewygodne i “upośledzone” dlatego masz tą 3 opcję, która umożliwia podłączenie np. keyboardu/elektronicznego pianina/klawiatury MIDI obsługującej MIDI pod kablu USB.
Odgrywasz sekwencję (utwór) na takim instrumencie muzycznym, a aplikacja w telefonie rejestruje wciśnięte klawisze.
Np. taka klawiatura MIDI obsłuży Ci aplikację muzyczną w telefonie:
http://www.gear4music.pl/pl/Keyboard-y-i-pianina/M-Audio-Keystation-Mini-32-MKII-USB-Controller/ZNI

OK, dzięki. Bo na początku myślałem, że jest appka pokroju FL Studio Mobile, która obsługuje właśnie rejestrowanie dźwięku odgrywanego na kompie przy użyciu FL Studio dla Windows. To tak z Ciekawości się chciałem spytać:). Dodam, że wiedziałem, iż Sony produkuje sprzęt dla DJ"ów (Miksery, samplery itp) i to tam można by było wykorzystać ten rodzaj podłączenia po USB:)