Midtown madness kwestie zwiazane z orginalem

Mam zamaiar kupic orginalne Midtown madness. Zaciekawila mnie ta gra tylko ze w grze demo wkurza mnie to ze po ok 5min pisze TRIAL time up. I gra zaczyna sie od nowa. Jezeli kupie orginalna wersje nie bedzie juz po 5 min ponownego uruchamianaia gry?? Z tym ze mam kod na czas tylko cos nie dziala mi. Zadzialaja przy orginale? I czy bede mogla jezdzic po calym miescie?? A na koncu chcialabym sie jeszcze zapytac czy ktos wie ile ta gra kosztuje?

Dziękuje :slight_smile:

W pełnej wersji nie będziesz miała ograniczenia czasowego. Oczywiście będziesz również mogła jeździć po całym mieście. Co do ceny to nie wiem ile może kosztować, ale z tego co się orientuję to jest to nieco wiekowa gra, więc nie powinna być droga.

A tak na marginesie, to przytoczę Wikipedię: “Trial (z ang. próba) – rodzaj licencji na programy komputerowe polegający na tym, że można go używać przez z góry ustalony czas…”

Będziesz miała Wtedy pełną wersję nie będą ci potrzebne żadne dodatkowe seriale .Co do kodów do gry szukaj w google :-o Cena w sklepach około 30 zł przeważnie brakuje towaru poszukaj na allegro może będzie taniej i znajdziesz :smiley:

Dzięki. W Media Markt w Poznaniu nie ma wiec chyba szukaja mnie spore poszukiwania. Jeszcze raz dziekuje :lol: :lol: :lol: :lol: