Miejsca tajemnicze i ciekawe

Znacie jakieś strony o miejscach tajemniczych i ciekawych w naszym kraju?

Najlepiej na pomorzu,a może wy sami o czymś wiecie?

moja szuflada. :lol:

tajemnicza: nigdy nie wiem co tam znajde :stuck_out_tongue:

Gajos ale on pyta na Pomorzu a nie na Mazurach :smiley: :smiley: :smiley:

Toruńska twierdza ojca-inżyniera Niebędzieszwymieniałimieniajegonadaremno.

Każdy Urzad Skarbowy, tajemniczy itd.

Opis pasuje do… mojego domu :mrgreen:

Tak na poważnie to się do jakiegoś lasu wybierz :lol:

Proponuję dzikie wysypiska odpadów

na pomorzu? cmentarzyska celtyckie w Odrach oraz Węsiorach dopisze Ci cos jeszcze potem jak sobie przypomne :wink:

Tajemniczy klub, przed wejściem do którego urwał mi się film (w wakacje). Bardzo tajemicze miejsce, nie jestem w stanie ustalić nawet gdzie owy klub sie znajdował. :mrgreen:

widze żarty się was trzymają:) ale poważnie chłopaki,bo ost. się bardzo zaciekawiłem i mam chęć odwiedzać takie miejsca z kamerą i 2 kumplami pozdro

Podobno we wsi Fojutowo jakiś akwedukt jest :mrgreen:

ano jest, ostatnio nawet chyba był on odnawiany, a z Fojutowa już niedaleko do wspomnianych powyżej Odr :stuck_out_tongue:

Wejdź na tą strone: http://www.nautilus.org.pl/

Potem w archiwum i poszukaj, są tam artykuły o różnych ciekawych miejscach (tylko nie koniecznie na pomorzu). Co prawda troche tego jest, ale nie które są naprawdę ciekawe :wink: :smiley:

był ktoś w tych Odrach?

niejednokrotnie :wink: jednak moim zdaniem lepiej pojechać by bło latem kilka fotek

z Wikipedi:

idziee tam wejsc normalnie czy trzeba cos placic ?

trzeba placic, za wejscie glownym wejsciem, choc jest klika przy ktorych nikt niepilnuje :wink: mozna tez kajakiem splynac w kanale Wdy i wejsc od strony kanału :stuck_out_tongue:

to mi bardziej chodzi o takie miejsca zapomniane ,nie komercjalizowane…

poszukaj na mapach turystycznych z pomorza obiektów opisanych jako grodziska, bądź wybierz się do Węsiorów, tam również znajdują się kamienne kręgi jednak mniej okazałe niż te w Odrach oraz mniej skomercjalizowane :wink: