Miejsce na kartę graficzną w obudowie

Witam, taki temat już zrobiłem, ale jeszcze chcę się dopytać dlatego tworzę nowy, bo na tamtym nie odpowiedziałby mi nikt raczej.
Komputer Dell Optiplex 790 MT. Jest aukcja z takim komputerem, którego już zamówiłem, a przed zamówieniem zapytałem się sprzedawcy e-mailem o co dokładnie chodzi z “zatrzaskiem kart rozszerzeń” dlatego że napisał w opisie że takiego zatrzasku nie ma. Odpowiedział że chodzi o ten czarny plastikowy zatrzask który otwieramy żeby wymontować śledź i zamykamy żeby karta się trzymała.
I teraz grafikę oczywiście bez problemu przykręcę tylko nie wiem czy śrubka do przykręcenia będzie przykręcona na śledziu i potem sobie ładnie odkręcę i przykręcę kartę czy w ogóle tej śrubki nie będzie?

Pierwszy raz będę przykręcał grafikę, więc nigdy nie widziałem i dlatego nie wiem czy taka śrubka jest przykręcona czy nie ma jej

My tym bardziej nie wiemy co tam będzie, a czego nie będzie :wink: O takie rzeczy pytaj sprzedawcy, albo czekaj aż dostaniesz paczkę i zobaczysz na własne oczy.

Też tak myślałem ale wolałem jeszcze zapytać. Poczekam na odpowiedź. :grinning:

A jeśli takiej śrubki nie będzie to co wtedy zrobić? Skąd ją załatwić ?

To wtedy pokażesz na zdjęciu czego ci brakuje. Zapewne można taką od czegoś dobrać, albo dokupić.

:+1:

Wszystko jest git, śledzie w tym Dellu są na śrubkę jak pisze sprzedawca i “analogicznie wykręcając śledzia zostaje śrubka” :slight_smile: