Miejsce zapisu danych pobranych do gry

Witam! Pytanie w temacie może niezbyt trafne, ale nie mam pomysłu jak je ująć, proszę mnie poprawić w razie problemów.

Niemniej jednak chodzi o zapis plików.

Czasem po kupieniu gry w Markecie (np. Modern Combat 3), instalator wymaga połączenia WiFi, by pobrać potrzebne dane, które ważą nierzadko ponad 300 MB.

I właśnie tu moje pytanie - gdzie zapisują się te pliki, żeby je po odinstalowaniu gry usunąć ręcznie? Odinstalowałem ją przed chwilą, a miejsce na karcie pamięci ciągle jest zajęte, więc same dane się nie usuną.

Przewertowałem wszystkie dostępne foldery za pomocą menedżera plików, ale nic nie znalazłem takiego, co mogłoby wskazywać na dane właśnie do tej gry.

Jaki to folder? gdzie go szukać?

Chyba źle szukałeś tych plików. Na karcie pamięci masz folder gameloft (firma produkująca ta grę) w którym powinien być podfolder games w którym jest folder z plikami do danej gry.

I tu własnie jest problem. Folder jest pusty, a na karcie pamięci mam wolne nieco ponad 6 z dostępnych 7.53 GB. Zdjęc nie mam wiele, najdalej 100MB, filmów zadnych, muzyki, historii przegladarki, tymczasowych plikow itp - tez nie…

Spróbuj zaznaczyć w menadżerze plików “pokazywanie ukrytych plików”