Miernik ilości transferu

Witam,

Czy możecie mi jakiś program polecić do zmierzenia ile GB transferu zużywam ?

Czy wiesz ile razy o tym na forum było?

NetWorx http://www.dobreprogramy.pl/NetWorx,Program,Windows,15976.html

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=networx

Ja osobiście odradzam używania tego typu programów, ponieważ przynajmniej w moim prezentowane dane znacząco mijały się z rzeczywistością.

U mnie sprawdził się program Netlimiter, który przeznaczony jest to limitowania prędkości internetu dla danych aplikacji, jednak posiada funkcję mierzącą ilość danych przesłanych przez sieć i jako jedyny pokazywał rzeczywiste wartości.

Rzeczywiście, masz rację.

Nie ma to jak odradzanie programu, którego nie umie się skonfigurować pod swoją sieć i łącze. Tak trzymaj.

NetWorx to program tego samego typu jak ten który polecasz (czyli zarazem ten swój odradzasz) tylko dużo łatwiejszy w konfiguracji i dużo prostszy w użytkowaniu.

U mnie był problem z uploadem, znacznie zawyżone wartości. Próbowałem różnych ustawień oraz różnych zamienników, jednak to problemu nie rozwiązało. Jakimś cudem upload był zawsze 2x wyższy niż w rzeczywistości.

Dopiero po instalacji Netlimitera (który nie wymagał żadnej konfiguracji) deklarowane wartości były znacznie bliższe rzeczywistości.

dzięki, a możesz powiedzieć, ile tak średnio mogłbym złużyć?

Nie siedzę za bardzo dużo na internecie, używam komunikatora i NODa32.

Samo pobieranie z internetu - myślę, że mogę sie ograniczyc i to dość skrupulatnie.

Tego nie da się określić.