Migajaca biała kreska w rogu ekranu

Witam, postanowiłem zainstalować sobie Ubuntu i instalowałem go z poziomu Windowsa 10 bo miałem wersje trialową i chciałem mieć jakiś system. W trakcie instalacji sformatowałem wszystkie partycje bo chciałem mieć tylko Ubuntu, po instalacji restart komputera i potem po wyświetlenia loga laptopa pojawiała się tylko migajaca biała kreska w prawym górnym rogu. Nie wiem co to może być. Bios działa mi normalnie tylko właśnie jak chce odpalić system to nie bardzo mogę. Proszę o pomoc

Oczywiście można tak zainstalować, ale w wypadku dualboota (Win+Linux) lub pozostawienia partycji ESP bez zmian.
Jeżeli miałeś tablicę partycji GPT i sformatowałeś też partycję ESP (pierwszą) to po prostu nie ma bootloadera, który załaduje Ci system.

Musisz sobie wgrać Rufus’em obraz Ubuntu na pendrive. (na jakimś innym komputerze)
Wejść do ustawień UEFI/BIOS i ustawić na bootowanie z pendrive.
Uruchomisz z niego Ubuntu uruchamiasz instalator i dalej już będziesz wiedzieć, co zrobić. (najlepiej zostaw opcję automatyczną niech wyczyści dysk i sam utworzy partycje i na czysto zainstaluje Ubuntu na dysku)