Migająca dioda na modemie NEO

Pytanie do uzytkowników Neostrady z modemem Alcatela Speed Touch 330!! Czy Wam przy pobieraniu plików, czy czego kolwiek z netu równiez miga zielona dioda USB??? … bo mi tak… :slight_smile: Czy to dobrze?

Używasz AutoConnect?

Witam,

u mnie nie miga wcale mimo, że używam AutoConnect. :slight_smile:

Bądź też tego nie zauważam.

nie używam auto connect. Łączę się przez CDial lub Program dostepowy do Neo

Możliwe, że w konfiguracji tego programu jest taka funkcja, o jakiej mówisz.

to jest normalne.Mi tez ta dioda mruga i nie ma zadnego problemu

Oczywiście mrugająca dioda mi w niczym nie przeszkadza. Po prostu byłem ciekaw czy to jest tylko umnie, czy tez u wiekszości… Dzieki z odpowiedzi! Pozdrwiam! Ide spać!

tak

przy pobieraniu miga 8)

Szczerze mówiąć też używam NEO i kilka obsługuje i wydaje mi się że jest to działanie nieprawidłowe, diody przy prawidłowej pracy powinny świecić ciągłym zielonym światłem - nie migać.

Możliwy problem w zasilaniu portów USB kompa,słaba płyta lub duże obciążenie portów USB.

Ale jak wszystko działa dobrze to się nie martw.

Poczytaj co piszą.

http://turbokrecik.neostrada.pl/

http://neostrada.info/instalacja.php

no nie wiem. mojego Thomson’a na 3 komputerach mialem juz instalowanego (kazdy z reszta ‘dobry’ jak na dzisiejsze czasy) i dioda zawsze migala. natomiast nigdy nie miga przy wysylaniu (uploadzie) :smiley:

zaraz sie dokopie do instrukcji od Neo to poczytam… :wink:

Co ma SDI do NEO.

Poczytaj, piszą to co ja mówie, co nie znaczy że tak ma być.

z Przewodnika Użytkownika :slight_smile:

Dlatego kasuję OTa.

Duch w przewodniku użytkownika do modemu Sagem nie znalazłem tego wpisu,możliwe że w modemie Alcatela Speed Touch 330 tak jest napisane.

W Sagemie pisze że lampki ADSL i PWR w czasie prawidłowej pracy mają świecić ciągłym zielonym światłem.

Nie mam instrukcji do Alcatela,ale osobiście nie zaobserwowałem tego zjawiska na tym modemie,co nie znaczy że nie masz racji.

JN ja natomiast przepisałem tamten tekst żywcem z książeczki dołączonej do modemu i całego zestawu Neo… możliwe, że ja mam rację i możliwe, że ty masz rację… fakt jest taki, że u mnie lapka świeci cały czas na zielono, ale czasem widzę, że świeci nieco ciemniej - jakby przygasała…