Migająca dioda od monitora

 

Witam mam problem, najpierw opisze co zrobiłem

Mialem problem z oc na tej płycie głównej po zmianie jakiej kolwiek opcji odrazu przywracało mi ustawienia fabryczne płyty głównej i komunikat overclokcing failed, oraz temperatura procesora w biosie wynosila 255 , uznalem ze to wina biosu więc stwierdziłem że zrobie downgrade biosu, komputer sie zrestartował ale wyskoczyl błąd A3 i nie mogłem wejść do biosu, wyciągnalem baterie odpalam dalej to samo, zrobilem to jeszcze raz i teraz dioda od monitora miga wiatraczki po pewnym czasie na karcie sie zatrzymują, testowalem na 2 kartach to samo gt 220  i gtx 1060 macie jakeis pomysły jak to naprawić ?

 sprzęt

gtx 1060 6gb palit 

P67A-GD65 (B3)

i5 2500k

xfx pro 450 core edition

2x 4gb ddr3 1600

Uwaliłeś bios albo całą płytę główną. Serwis albo kupno nowej :wink:

chyba zartujesz;p, chodziła normalnie potem restat i bam ? pozatym ta plyta ma dual bios

Podaj dokładnie który bios wgrywałeś.

wersje 4.2 https://www.msi.com/Motherboard/support/P67AGD65_B3.html#down-bios

i chyba wiem co się stało, zwaliłem bios, doczytalem że po tym jak komputer sie zrestartuje bios powinen sie sflashowac, a u mnei wyskoczylo info ze zostaly wczytane opcje domyslne ale przestala dzialc klawa no to restart dalej to samo, podlaczalem pod inne porty dalej to samo,  wyciagnalem baterie i po tym juz sie nie uruchomil;p