Migające czarne tło

Sytuacja wygląda tak że siedziałem sobie na komputerze i nagle zrobiło mi się czarne tło na monitorze ale tylko u dołu ( polega to na tym iż miga czarny “prostokąt” zasłaniając mi jakaś część monitora czasem nawet cały a miganie wynoszą nie wiem może 1/4 sekundy ale to jednak jest problem gdyż dzieje się tak non stop czasem mniej a czasem bardziej) co robić?

Hmm…

Posługując się moimi zdolnościami profetycznymi (innych użyć nie mogę, gdyż twój post nie zawiera prawie żadnych informacji) zapytam czy aby ten prostokąt nie przypomina tego:

ad180eb469794415.jpg

PS: Radzę poczytać w sieci na temat “Netykiety” i o zachowaniu na forum i nie zakładać tematów: “Zgadnij jaką mam konfigurację, jaki system”

Mam winodows xp ; sp3 ; intel pentium dual e2160 1,80 ghz 2 gb ram, nie to wyglada tak jakby jakas czesc ekranu zniekala (czarna plama) w zaleznosci co robie to sie to bardziej lub mniej nasila

Daj screena z monitora. Prawdopodobnie było zawilgocenie, albo spowodował to silny nacisk. Nie myłeś przypadkiem ekranu wodą? Od dotyku plama powiększa się?