Migające diody, niedziełające 4, 6 i 0

Witajcie…

Od grudnia poprzedniego roku jestem właścicielem SE K770i…

Do tej pory byłem z niego zadowolony, ale wczoraj rano, gdy się obudziłem zobaczyłem że telefon się dziwnie zachowuje…

To znaczy, niebieskie diody z tyłu obudowy (obok klapki aparatu) zaczęły migać na niebiesko(te diody powinny się świecić tylko gdy pokrywa aparatu jest otwarta).

Wyłączyłem telefon, włączyłem, lecz przy wpisywaniu kodu PIN nie działał klawisz “0”…

Po kilkudziesięciu próbach naciśnięcia tego przycisku, telefon w końcu zareagował i wpisałem PIN…

Niestety gdy telefon włączył się, nie działały klawisze: “4”, “6” i “0”. Brat polecił żebym spróbował jeszcze kilka razy zresetować telefon, tak też uczyniłem i po pierwszej próbie wszystko było już w porządku:D

Niestety dzisiaj rano było to samo, diody migały, więc zrobiłem jak poprzednio tzn. wyłączyłem telefon, ale niestety gdy po ponownym włączeniu próbowałem wpisać PIN, nie działały te same klawisze tzn. “4”, “6” i “0”…

Więc pomyślałem że włożę kartę która do PINu nie wymaga tych cyfr, lecz zapomniałem że mam jeszcze uaktywnioną blokadę telefonu:/

Próbowałem dobrą godzinę wpisywać kod blokady, lecz klawisze nie reagowały:/

Chciałem zgrać wszystkie numery, notatki, pliki na kartę, ale nie mogę się do nich dostać:/

Macie jakieś pomysły jak to wszystko skopiować?